V sobotu 29. listopadu 2008 se odehrála další dvě kola 1. ligy mladšího dorostu. Plný počet šesti bodů si v nich připsal Žamberk a drží se na druhém místě, Polabiny získaly 4 body za výhru a remizu a jsou třetí, Lanškroun je po výhře a prohře osmý a Polička opět s nulovým ziskem tabulku uzavírá.
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
2222 + ALFA Pardubice
TJ Sokol Praha - Kobylisy
Půlpán Jakub
1973
0
-
1
2045
Jančařík Joel
Čižinský Petr
1998
1
-
0
1918
Chmel Kristián
Nešpůrek Petr
1389
1
-
0
1758
Lhotka Jiří
Liduch Filip
1622
0
-
1
1677
Srostlík Zdeněk
Pochobradský Libor
1400
0
-
1
1267
Kostelecký Daniel
Vančura Daniel
1515
1
-
0
1250
Dick Adam
3
:
3
Panda Rychnov n.Kn. B
TJ Štefanydes Polička
Kracík Tomáš
2087
½
-
½
1579
Stodola Marek
Zahradník Tomáš
1575
0
-
1
1461
Schaffer Ondřej
Nosek Jakub
1512
1
-
0
1432
Petrásek Kamil
Ševčík Radek
1402
0
-
1
1250
Sion David
Gregor Jiří
1409
1
-
0
1250
Pospíšil Petr
Behina Dominik
1250
1
-
0
1000
Peřina Josef
3½
:
2½
SK Žamberk
ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Výprachtický David
1693
1
-
0
1516
Krušina Patrik
Kosek Marek
1918
½
-
½
1626
Marek Michal
Malá Michaela
1448
½
-
½
1469
Krátký Josef
Kainek Jan
1364
1
-
0
1387
Jačisko Jakub
Dunglová Natálie
1367
½
-
½
1394
Vu Antonín
Belobrad Jan
1250
0
-
1
1250
Kolomý Štěpán
3½
:
2½
Výsledky na
šachovnicích - 6.kolo
Auto Škoda Ml. Boleslav
2222 + ALFA Pardubice
Nedoma Marek
1699
½
-
½
1973
Půlpán Jakub
Zörklerová Eliška
1417
0
-
1
1998
Čižinský Petr
Balogh Eugen
1367
0
-
1
1389
Nešpůrek Petr
Skála Ondřej
1250
0
-
1
1515
Vančura Daniel
Poláček Matěj
1100
0
-
1
1000
Rež Matouš
Gabriel Patrik
1250
½
-
½
1257
Melichar Vojtěch
1
:
5
ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Panda Rychnov n.Kn. B
Krušina Patrik
1516
½
-
½
2087
Kracík Tomáš
Marek Michal
1626
½
-
½
1575
Zahradník Tomáš
Krátký Josef
1469
1
-
0
1512
Nosek Jakub
Jačisko Jakub
1387
½
-
½
1402
Ševčík Radek
Vu Antonín
1394
½
-
½
1409
Gregor Jiří
Kolomý Štěpán
1250
1
-
0
1250
Behina Dominik
4
:
2
TJ Štefanydes Polička
SK Žamberk
Stodola Marek
1579
0
-
1
1693
Výprachtický David
Schaffer Ondřej
1461
0
-
1
1918
Kosek Marek
Petrásek Jan
1250
0
-
1
1448
Malá Michaela
Sion David
1250
0
-
1
1364
Kainek Jan
Pospíšil Petr
1250
0
-
1
1367
Dunglová Natálie
Peřina Josef
1000
0
-
1
1250
Belobrad Jan
0
:
6
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Partie
Skóre
1.
ŠŠ Desko Liberec A
6
0
0
18
29
32
2.
SK Žamberk
5
1
0
16
25
28,5
3.
2222 + ALFA Pardubice
4
2
0
14
23
26
4.
Sokol Hradec Králové
4
0
2
12
17
19,5
5.
Panda Rychnov n.Kn. B
3
0
3
9
15
19
6.
Jiskra RMSK N. Bydžov B
3
0
4
9
12
15
7.
TJ Sokol Praha - Kobylisy
2
2
2
8
14
18
8.
ŠKM TJ a DDM Lanškroun
2
1
3
7
10
16
9.
ŠŠ Desko Liberec B
2
0
4
6
14
17,5
10.
Bižuterie Jablonec n.N.
2
0
5
6
10
12
11.
Auto Škoda Ml. Boleslav
1
0
5
3
7
11
12.
TJ Štefanydes Polička
0
0
6
0
5
7,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.