27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
První liga dorostu skupiny sever měla ve dnech 26.-27.dubna 2014 na pořadu závěrečná čtyři kola, která se uskutečnila v Hradci Králové. V nich Polička potvrdila svou letošní suverenitu a se ztrátou jediné remizy skončila na prvním místě a po roční pauze se vrací do Extraligy dorostu - Blahopřejeme !!! Ostatní naši zástupci (Lanškroun, Ústí n/O., Polabiny C) střídali dobré výsledky s horšími, ale v závěrečném účtování to všem stačilo k udržení soutěže !! Postřehy ze závěrečných kol 1.ligy dorostu sever naleznete na webových stránkách zúčastněných družstev - Polička , Bohemians Praha , Kobylisy, Lípa, Jičín, Lanškroun, Rychnov n/Kn., Ústí n/O. , Polabiny, OAZA Praha, Liberec a Nový Bor.
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
1. Novoborský
ŠK
ŠKM TJ Lanškroun
Doubek Jakub (Z)
1250N
½
-
½
1406N
Doleček Matěj (Z)
Fak Daniel (Z)
1250N
0
-
1
1250N
Ježek Jakub
Paulus Václav (Zm)
1250N
1
-
0
1250N
Bouchal Lukáš (ZHm)
Křížek Vladimír
1250N
1
-
0
1429N
Kupsa Matěj (m)
Fuka Petr
1250N
0
-
1
1250N
Pešek Petr
Hofman Kryštof (Zsm)
1250N
1
-
0
1250N
Kalousová Julie (d,m)
3½
:
2½
Sokol Praha
Kobylisy
ŠK Ústí n.O.
Slovák Kilián (Z)
1594F
0
-
1
1713F
Grundman Václav (Z)
Pařízek Vojtěch (Z)
1710F
1
-
0
1599F
Holásek Vojtěch (Zm)
Kostelecký Daniel (Z)
1591F
1
-
0
1332N
Holásek Vít (Z)
Ostrý Michal
1514N
0
-
1
1250N
Píše Jiří (Zm)
Reljič Michael (ZHsm)
1554N
1
-
0
1250N
Šmajzrová Veronika (Zd,m)
Molkanov Oleg (Zm)
1328N
1
-
0
1250N
Dudlová Kateřina (Zd,m)
4
:
2
Desko Liberec B
2222 ŠK Polabiny C
Pop Tomáš (Z)
1510F
1
-
0
1449F
Cach Ondřej (m)
Novotná Barbora (Zd)
1565F
1
-
0
1417N
Nešpůrek Jan (m)
Hradecký Ondřej (Z)
1513F
1
-
0
1250N
Jun Rudolf (Hsm)
Horák Adam (Z)
1456F
½
-
½
1320N
Žejdlík Erik (Zsm)
Novotný Vojtěch (Zm)
1408F
0
-
1
1250N
Bílek Marek (m)
Bulíř Martin
1000N
0
-
1
1250N
Formánek Matěj (U14)
3½
:
2½
TJ Štefanydes
Polička
Bohemians Praha B
Česenek Jan (Z)
1819F
1
-
0
1841N
Žižka Petr (Zm)
Švanda Ondřej (Zsm)
1773F
½
-
½
1604F
Kozbert Tomáš (Zm)
Nešpor Jakub (Z)
1664F
1
-
0
1633F
Voříšek Jakub (Zsm)
Tulis Jan (Z)
1558F
0
-
1
1756N
Korsa Jiří (Z)
Feltl Patrik (Z)
1483F
1
-
0
1551F
Dunder Ondřej (Z)
Pavlíček Lukáš (Zsm)
1482N
1
-
0
1605F
Petr Jakub (m)
4½
:
1½
Výsledky na
šachovnicích - 9.kolo
2222 ŠK
Polabiny C
ŠK Lípa
Cach Ondřej (m)
1449F
0
-
1
1983F
Szücs Matyáš (Z)
Nešpůrek Jan (m)
1417N
0
-
1
1693F
Kosař Matěj (Z)
Jun Rudolf (Hsm)
1250N
0
-
1
1550F
Vítová Anna (ZHd,m)
Žejdlík Erik (Zsm)
1320N
0
-
1
1291N
Kořínek Vojtěch (Zm)
Bílek Marek (m)
1250N
0
-
1
1285N
Gloser David (Zm)
Formánek Matěj (U14)
1250N
0
-
1
1100N
Pražák Viktor
0
:
6
ŠK AD Jičín
ŠK Ústí n.O.
Sajdl Jan (Z)
1551N
0
-
1
1713F
Grundman Václav (Z)
Sucharda Tomáš (ZHsm)
1471N
½
-
½
1599F
Holásek Vojtěch (Zm)
Kabelka Tomáš (Zm)
1375N
0
-
1
1332N
Holásek Vít (Z)
Janouch Jáchym Štěpán
(sm)
1100N
0
-
1
1250N
Píše Jiří (Zm)
Lajbl Jan (m)
1250N
0
-
1
1250N
Šmajzrová Veronika (Zd,m)
Kašík Martin (m)
1100N
½
-
½
1250N
Dudlová Kateřina (Zd,m)
1
:
5
ŠKM TJ
Lanškroun
Sokol Praha Kobylisy
Doleček Matěj (Z)
1406N
0
-
1
1594F
Slovák Kilián (Z)
Ježek Jakub
1250N
0
-
1
1710F
Pařízek Vojtěch (Z)
Bouchal Lukáš (ZHm)
1250N
0
-
1
1666F
Novotný David (Z)
Kupsa Matěj (m)
1429N
½
-
½
1514N
Ostrý Michal
Pešek Petr
1250N
0
-
1
1554N
Reljič Michael (ZHsm)
Kalousová Julie (d,m)
1250N
1
-
0
1328N
Molkanov Oleg (Zm)
1½
:
4½
Desko Liberec B
TJ Štefanydes Polička
Pop Tomáš (Z)
1510F
0
-
1
1819F
Česenek Jan (Z)
Novotná Barbora (Zd)
1565F
0
-
1
1773F
Švanda Ondřej (Zsm)
Hradecký Ondřej (Z)
1513F
0
-
1
1664F
Nešpor Jakub (Z)
Horák Adam (Z)
1456F
0
-
1
1558F
Tulis Jan (Z)
Novotný Vojtěch (Zm)
1408F
0
-
1
1483F
Feltl Patrik (Z)
Bulíř Martin
1000N
0
-
1
1482N
Pavlíček Lukáš (Zsm)
0
:
6
Výsledky na
šachovnicích - 10.kolo
ŠK AD Jičín
2222 ŠK Polabiny C
Sajdl Jan (Z)
1551N
1
-
0
1449F
Cach Ondřej (m)
Sucharda Tomáš (ZHsm)
1471N
1
-
0
1417N
Nešpůrek Jan (m)
Kabelka Tomáš (Zm)
1375N
0
-
1
1250N
Jun Rudolf (Hsm)
Fojt Petr (Zsm)
1250N
½
-
½
1320N
Žejdlík Erik (Zsm)
Janouch Jáchym Štěpán
(sm)
1100N
1
-
0
1250N
Bílek Marek (m)
Lajbl Jan (m)
1250N
½
-
½
1250N
Formánek Matěj (U14)
4
:
2
TJ Štefanydes
Polička
1. Novoborský ŠK
Česenek Jan (Z)
1819F
1
-
0
1250N
Doubek Jakub (Z)
Švanda Ondřej (Zsm)
1773F
1
-
0
1250N
Fak Daniel (Z)
Nešpor Jakub (Z)
1664F
1
-
0
1250N
Paulus Václav (Zm)
Tulis Jan (Z)
1558F
1
-
0
1250N
Křížek Vladimír
Feltl Patrik (Z)
1483F
1
-
0
1250N
Fuka Petr
Pavlíček Lukáš (Zsm)
1482N
1
-
0
1250N
Hofman Kryštof (Zsm)
6
:
0
ŠK Ústí n.O.
ŠK Lípa
Grundman Václav (Z)
1713F
0
-
1
1983F
Szücs Matyáš (Z)
Holásek Vojtěch (Zm)
1599F
0
-
1
1550F
Vítová Anna (ZHd,m)
Holásek Vít (Z)
1332N
½
-
½
1291N
Kořínek Vojtěch (Zm)
Píše Jiří (Zm)
1250N
0
-
1
1285N
Gloser David (Zm)
Dudlová Kateřina (Zd,m)
1250N
0
-
1
1100N
Ležík Jan (m)
Píše Michal (sm)
1250N
0
-
1
1100N
Pražák Viktor
½
:
5½
Bohemians Praha
B
ŠKM TJ Lanškroun
Žižka Petr (Zm)
1841N
½
-
½
1406N
Doleček Matěj (Z)
Kozbert Tomáš (Zm)
1604F
½
-
½
1465F
Kolomý Adam
Voříšek Jakub (Zsm)
1633F
½
-
½
1250N
Ježek Jakub
Korsa Jiří (Z)
1756N
1
-
0
1250N
Bouchal Lukáš (ZHm)
Dunder Ondřej (Z)
1551F
1
-
0
1429N
Kupsa Matěj (m)
Petr Jakub (m)
1605F
1
-
0
1250N
Kalousová Julie (d,m)
4½
:
1½
Výsledky na
šachovnicích - 11.kolo
2222 ŠK
Polabiny C
1. Novoborský ŠK
Půlpán Jakub (ZV)
2089F
1
-
0
1250N
Doubek Jakub (Z)
Cach Jakub (Z)
1746F
1
-
0
1250N
Fak Daniel (Z)
Bureš Martin (Z)
1644F
1
-
0
1250N
Paulus Václav (Zm)
Cach Ondřej (m)
1449F
1
-
0
1250N
Křížek Vladimír
Jun Rudolf (Hsm)
1250N
1
-
0
1250N
Fuka Petr
Žejdlík Erik (Zsm)
1320N
½
-
½
1250N
Hofman Kryštof (Zsm)
5½
:
½
Sokol Praha
Kobylisy
TJ Štefanydes Polička
Slovák Kilián (Z)
1594F
½
-
½
1819F
Česenek Jan (Z)
Pařízek Vojtěch (Z)
1710F
½
-
½
1773F
Švanda Ondřej (Zsm)
Kostelecký Daniel (Z)
1591F
½
-
½
1664F
Nešpor Jakub (Z)
Ostrý Michal
1514N
½
-
½
1558F
Tulis Jan (Z)
Reljič Michael (ZHsm)
1554N
½
-
½
1483F
Feltl Patrik (Z)
Molkanov Oleg (Zm)
1328N
½
-
½
1482N
Pavlíček Lukáš (Zsm)
3
:
3
ŠK Ústí n.O.
Bohemians Praha B
Grundman Václav (Z)
1713F
1
-
0
1841N
Žižka Petr (Zm)
Holásek Vojtěch (Zm)
1599F
½
-
½
1604F
Kozbert Tomáš (Zm)
Holásek Vít (Z)
1332N
½
-
½
1633F
Voříšek Jakub (Zsm)
Píše Jiří (Zm)
1250N
0
-
1
1756N
Korsa Jiří (Z)
Dudlová Kateřina (Zd,m)
1250N
0
-
1
1551F
Dunder Ondřej (Z)
Píše Michal (sm)
1250N
0
-
1
1605F
Petr Jakub (m)
2
:
4
ŠKM TJ
Lanškroun
Desko Liberec B
Doleček Matěj (Z)
1406N
½
-
½
1565F
Novotná Barbora (Zd)
Kolomý Adam
1465F
0
-
1
1513F
Hradecký Ondřej (Z)
Ježek Jakub
1250N
1
-
0
1408F
Novotný Vojtěch (Zm)
Bouchal Lukáš (ZHm)
1250N
½
-
½
1000N
Bulíř Martin
Kupsa Matěj (m)
1429N
1
-
0
Kalousová Julie (d,m)
1250N
1
-
0
4
:
2
Závěrečná tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Štefanydes
Polička
10
1
0
31
53
45
2.
Bohemians Praha B
9
1
1
28
45
39
3.
Sokol Praha
Kobylisy
8
1
2
25
45
38
4.
ŠK Lípa
8
0
3
24
44
39
5.
ŠK AD Jičín
7
1
3
22
39,5
33
6.
ŠKM TJ Lanškroun
4
1
6
13
29,5
20
7.
Panda Rychnov
n.Kn.
3
2
6
11
24
19
8.
ŠK Ústí n.O.
3
1
7
10
27,5
21
9.
2222 ŠK Polabiny
C
3
1
7
10
27
20
10.
SK OAZA Praha B
2
1
8
7
27,5
22
11.
Desko Liberec B
2
0
9
6
20,5
14
12.
1. Novoborský ŠK
2
0
9
6
13,5
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .