27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 31.3.2007 skončil posledním dvoukolem Krajský přebor družstev žáků v sezóně 2006/2007. Vítězem a postupujícím do 1. ligy se stalo družstvo DDM ALFA + 2222 Polabiny (BLAHOPŘEJEME !!!), do krajské soutěže sestupuje poslední družstvo Sokola Mistrovice. O konečném obsazení KPDŽ v příští sezóně se rozhodne po skončení dorosteneckých lig, jejichž poslední sraz je koncem dubna. Pro příští sezonu se předběžně uvažuje o rozšíření počtu družstev v KPDŽ na 12 s tím, že by se zkrátil časový limit na 40 minut na partii + 30 sekund za tah a hrály by se trojutkání - tj. byly by to 4 hrací dny.
Krajský přebor družstev žáků PDŠS 2006/07
Konečné pořadí
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Partie
Body
1
DDM Alfa + 2222
Pardubice
7
6
0
1
18
29
30,5
2
TJ Štefanydes
Polička
7
5
0
2
15
25
28,5
3
TJ Lanškroun B
7
5
0
2
15
25
27,0
4
ŠK Vysoké Mýto B
7
4
0
3
12
25
27,0
5
ŠO DDM Hlinsko
7
3
2
2
11
20
22,0
6
TJ Lokomotiva
Česká Třebová B
7
2
0
5
6
11
13,0
7
ŠK KÁMEN
Třebovská Ústí nad Orlicí
7
0
2
5
2
8
10,5
8
Sokol Mistrovice
7
0
2
5
2
8
9,5
Krajský přebor družstev žáků PDŠS
výsledky 6 a 7 kola
Kolo 6 na
31.03.2007 v 10.00
6.1
Sokol Mistrovice
Typ
Sk.
0,0 - 6,0
ŠK Vysoké Mýto B
Typ
Sk.
1
Havel Dominik
1000
Z
0 : 1
Jílek Václav
1250
Z
2
Kapalcik Simon
1000
M
Z
0 : 1
Sabolová Kristýna
1530
DM
Z,V
3
Smejkalová Monika
1100
D
Z
0 : 1
Shánel Matej
1250
M
Z
4
Linhart Lukáš
1000
Z
0 : 1
Borovec Ondrej
1250
Z
5
Krejcí Filip
1100
Z
0 : 1
Hájek Pavel
1250
M
6
Stejskal Dominik
1000
SM
0 : 1
Šimberský Vojtech
1000
M
6.2
ŠK KÁMEN Třebovská Ústí
nad Orlicí
Typ
Sk.
0,5 - 5,5
TJ Štefanydes Polička
Typ
Sk.
1
Hofrichtr Matej
1250
Z
˝ : ˝
Petrásek Kamil
1250
M
Z
2
Bielcik Šimon
1250
Z
0 : 1
Schaffer Ondrej
1250
Z
3
Šamánek Radek
1100
Z
0 : 1
Petrásek Jan
1250
Z
4
Fafílek Michal
1100
0 : 1
Stodola Marek
1250
M
Z
5
Kalousek Petr
1100
M
Z
0 : 1
Krušina Patrik
1250
Z
6
Bielčiková Sára
1100
SMD
0 : 1
Matouš Petr
1100
SM
Z
6.3
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
5,0 - 1,0
ŠO DDM Hlinsko
Typ
Sk.
1
Marek Michal
1392
Z,V
1 : 0
Rott Michal
1250
M
Z
2
Jacisko Jakub
1250
Z
1 : 0
Hanus Lukáš
1250
M
Z
3
Brejša Vít
1250
Z
1 : 0
Osicka Premysl
1100
M
Z
4
Komínek Lukáš
1100
Z
0 : 1
Otava Tomáš
1100
Z
5
Vaculík Jakub
1100
M
Z
1 : 0
Ptácek Tomáš
1100
M
6
Marek Dominik
1250
SM
Z
+ : -
-
6.4
TJ Lokomotiva Česká
Třebová B
Typ
Sk.
0,5 - 5,5
DDM Alfa + 2222 Pardubice
Typ
Sk.
1
Wetter Zdenek
1100
M
Z
0 : 1
Ruzicka Filip
1250
Z
2
Tolg Tomáš
1100
Z
0 : 1
Lehárová Alzbeta
1100
D
Z
3
Susserová Martina
1250
D
Z,V
˝ : ˝
Pochobradský Libor
1000
M
Z
4
Pařízek Tomáš
1100
M
Z
0 : 1
Rez Matouš
1000
SM
Z
5
Knapovský Matej
1000
SM
0 : 1
Nespurek Petr
1100
M
6
Buňka Jan
1000
SM
0 : 1
Kroupa Tomas
1100
M
Kolo 7 na
31.03.2007 v 14.00
7.1
TJ Štefanydes Polička
Typ
Sk.
6,0 - 0,0
Sokol Mistrovice
Typ
Sk.
1
Petrásek Kamil
1250
M
Z
1 : 0
Havel Dominik
1000
Z
2
Schaffer Ondrej
1250
Z
1 : 0
Kapalcik Simon
1000
M
Z
3
Petrásek Jan
1250
Z
1 : 0
Smejkalová Monika
1100
D
Z
4
Stodola Marek
1250
M
Z
1 : 0
Linhart Lukáš
1000
Z
5
Krušina Patrik
1250
Z
1 : 0
Krejcí Filip
1100
Z
6
Matouš Petr
1100
SM
Z
1 : 0
Stejskal Dominik
1000
SM
7.2
ŠK Vysoké Mýto B
Typ
Sk.
5,5 - 0,5
ŠK KÁMEN Třebovská Ústí
nad Orlicí
Typ
Sk.
1
Jílek Václav
1250
Z
˝ : ˝
Hofrichtr Matej
1250
Z
2
Sabolová Kristýna
1530
DM
Z,V
1 : 0
Bielcik Šimon
1250
Z
3
Shánel Matej
1250
M
Z
1 : 0
Šamánek Radek
1100
Z
4
Borovec Ondrej
1250
Z
1 : 0
Fafílek Michal
1100
5
Hájek Pavel
1250
M
1 : 0
Kalousek Petr
1100
M
Z
6
Šimberský Vojtech
1000
M
1 : 0
Bielčiková Sára
1100
SMD
7.3
ŠO DDM Hlinsko
Typ
Sk.
4,5 - 1,5
TJ Lokomotiva Česká
Třebová B
Typ
Sk.
1
Rott Michal
1250
M
Z
1 : 0
Wetter Zdenek
1100
M
Z
2
Hanus Lukáš
1250
M
Z
1 : 0
Tolg Tomáš
1100
Z
3
Osicka Premysl
1100
M
Z
˝ : ˝
Susserová Martina
1250
D
Z,V
4
Otava Tomáš
1100
Z
1 : 0
Pařízek Tomáš
1100
M
Z
5
Ptácek Tomáš
1100
M
1 : 0
Knapovský Matej
1000
SM
6
-
- : +
Buňka Jan
1000
SM
7.4
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
1,0 - 5,0
DDM Alfa + 2222 Pardubice
Typ
Sk.
1
Marek Michal
1392
Z,V
0 : 1
Ruzicka Filip
1250
Z
2
Jacisko Jakub
1250
Z
0 : 1
Pochobradský Libor
1000
M
Z
3
Brejša Vít
1250
Z
0 : 1
Rez Matouš
1000
SM
Z
4
Komínek Lukáš
1100
Z
0 : 1
Plechac Jan
1000
M
5
Vaculík Jakub
1100
M
Z
0 : 1
Nespurek Petr
1100
M
6
Marek Dominik
1250
SM
Z
1 : 0
Kroupa Tomas
1100
M
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .