27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Také v letošní sezoně reprezentují náš kraj v 1.lize ml. dorostu skupina sever čtyři družstva - 2222 ŠK Polabiny C a D, TJ Štefanydes Polička B a ŠKM Lanškroun. Výhodu domácího prostředí mělo v prvních čtyřech kolech, odehraných ve dnech 6.-7.října 2012, jen družstvo Lanškrouna, které z ní vytěžilo 9 bodů a 5 místo v tabulce. Ostatním družstvům se vůbec nedařilo (zvlášť když Polabiny C odehrály všechny zápasy jen ve čtyřech), takže se v současnosti po zásluze nacházejí až v nejspodnějších patrech tabulky. Názory na jednotlivá utkání můžete nalézt na webových stránkách Nového Boru, Lípy , Kobylis, Liberce, Polabin , Hradce Králové , Bohemians Praha , Rychnova n/Kn. a Poličky .
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
Desko Liberec B
2222 ŠK Polabiny C
Novotná Barbora (Z)
1546F
0
-
1
1697F
Cach Jakub (Z)
Viták Jiří (Z)
1519F
½
-
½
1649F
Bureš Martin
Hradecký Ondřej (Z)
1575F
0
-
1
1485F
Cach Zdeněk
Horák Adam (Z)
1455F
1
-
0
1100N
Plíva Petr (ml)
Pop Tomáš (Z)
1439F
1
-
0
Čermák Dominik (Z)
1338N
1
-
0
3½
:
2½
Sokol Praha - Kobylisy
2222 ŠK Polabiny D
Kostelecký Daniel (Z)
1499F
0
-
1
1391N
Fišnar Karel (Z)
Slovák Kilián (Z)
1609F
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Novotný David (Z)
1422N
1
-
0
1462F
Cach Ondřej (Z)
Ostrý Michal (Z)
1406N
1
-
0
1250N
Nešpůrek Jan (Z)
Kubát Martin (m)
1471N
1
-
0
1250N
Bílek Marek (Z)
Pravda Kryštof (Z)
1333N
½
-
½
1100N
Formánek Matěj (m)
4½
:
1½
ŠK Lípa
ŠKM Lanškroun
Szücs Matyáš (Z)
1934F
½
-
½
1900F
Havelka Josef (Z)
Rojíková Lenka (Z)
1866F
½
-
½
1669N
Vu Antonín (Z)
Kosař Matěj (Z)
1641F
1
-
0
1319N
Doleček Matěj
Vítová Anna (Z)
1485F
½
-
½
1440N
Kolomý Adam (Z)
Šafka Otakar (Z)
1250N
0
-
1
1367N
Kupsa Matěj (m)
Kořínek Vojtěch (Z)
1250N
1
-
0
1250N
Šmajzrová Veronika (Z)
3½
:
2½
TJ Bohemians Praha B
TJ Štefanydes Polička B
Daňhel Lukáš (Z)
1568N
1
-
0
1435F
Suchomel Jan (Z)
Dunder Ondřej (Z)
1508N
1
-
0
1503N
Nešpor Jakub (Z)
Korsa Jiří (Z)
1635N
0
-
1
1397N
Ambrožová Lucie (Z)
Voříšek Jakub (Z)
1601F
1
-
0
1380N
Švanda Ondřej (Z)
Špachta Max (m)
1250N
½
-
½
1355N
Pavlíček Lukáš (Z)
Soják Dominik (m)
1250N
1
-
0
1100N
Simon Michal (sm)
4½
:
1½
Výsledky na
šachovnicích - 2.kolo
2222 ŠK Polabiny C
Novoborská šachová akademie
Cach Jakub (Z)
1697F
0
-
1
1762F
Liška Jiří (Z)
Bureš Martin
1649F
1
-
0
1411N
Draboň Filip (Z)
Cach Zdeněk
1485F
1
-
0
1250N
Doubek Jakub (Z)
Plíva Petr (ml)
1100N
1
-
0
1250N
Přenosil Julián (sm)
0
-
1
1250N
Žourek Filip (m)
0
-
1
1250N
Hajný Lukáš
3
:
3
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
2222 ŠK Polabiny D
Ptáček Tomáš (Z)
2007F
1
-
0
1391N
Fišnar Karel (Z)
Wagner Vojtěch (Z)
1813F
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Pražák Matouš (Z)
1759F
1
-
0
1462F
Cach Ondřej (Z)
Nosek Jan (Z)
1706F
1
-
0
1250N
Nešpůrek Jan (Z)
Sucharda David (H)
1631F
1
-
0
1250N
Bílek Marek (Z)
Skybová Kateřina (Z)
1397N
1
-
0
1100N
Formánek Matěj (m)
6
:
0
TJ Bohemians Praha C
ŠKM Lanškroun
Kozbert Tomáš (Z)
1386N
0
-
1
1900F
Havelka Josef (Z)
Žižka Petr (Z)
1429N
½
-
½
1669N
Vu Antonín (Z)
Žegklitz Michal (Z)
1479N
1
-
0
1319N
Doleček Matěj
Lieskovský Juraj (Z)
1100N
0
-
1
1440N
Kolomý Adam (Z)
Špachta Vítek (sm)
1100N
0
-
1
1367N
Kupsa Matěj (m)
0
-
1
1250N
Šmajzrová Veronika (Z)
1½
:
4½
Panda Rychnov n. Kn.
TJ Štefanydes Polička B
Gregor Jiří (Z)
1696F
1
-
0
1435F
Suchomel Jan (Z)
Chasák Jan (Z)
1456N
1
-
0
1503N
Nešpor Jakub (Z)
Buločkin Martin (Z)
1250N
½
-
½
1397N
Ambrožová Lucie (Z)
Daněk Jakub (Z)
1250N
0
-
1
1380N
Švanda Ondřej (Z)
Jireš Michal (Z)
1441N
0
-
1
1355N
Pavlíček Lukáš (Z)
Píro Michael (Z)
1250N
1
-
0
1250N
Simon Jakub (m)
3½
:
2½
Výsledky na
šachovnicích - 3.kolo
2222 ŠK Polabiny D
Desko Liberec B
Fišnar Karel (Z)
1391N
0
-
1
1546F
Novotná Barbora (Z)
Kantor Tomáš (Z)
1250N
0
-
1
1519F
Viták Jiří (Z)
Cach Ondřej (Z)
1462F
1
-
0
1575F
Hradecký Ondřej (Z)
Nešpůrek Jan (Z)
1250N
0
-
1
1455F
Horák Adam (Z)
Bílek Marek (Z)
1250N
0
-
1
1439F
Pop Tomáš (Z)
Formánek Matěj (m)
1100N
½
-
½
1338N
Čermák Dominik (Z)
1½
:
4½
2222 ŠK Polabiny C
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
Cach Jakub (Z)
1697F
1
-
0
2007F
Ptáček Tomáš (Z)
Bureš Martin
1649F
0
-
1
1813F
Wagner Vojtěch (Z)
Cach Zdeněk
1485F
0
-
1
1759F
Pražák Matouš (Z)
Plíva Petr (ml)
1100N
0
-
1
1706F
Nosek Jan (Z)
0
-
1
1558F
Šolc Filip (Z)
0
-
1
1397N
Skybová Kateřina (Z)
1
:
5
TJ Štefanydes Polička B
ŠKM Lanškroun
Suchomel Jan (Z)
1435F
0
-
1
1900F
Havelka Josef (Z)
Nešpor Jakub (Z)
1503N
½
-
½
1281N
Marek Dominik (Z)
Ambrožová Lucie (Z)
1397N
0
-
1
1319N
Doleček Matěj
Švanda Ondřej (Z)
1380N
0
-
1
1440N
Kolomý Adam (Z)
Pavlíček Lukáš (Z)
1355N
1
-
0
1367N
Kupsa Matěj (m)
Peřina Josef
1250N
1
-
0
1100N
Mann Štěpán (sm)
2½
:
3½
Výsledky na
šachovnicích - 4.kolo
Novoborská šachová akademie
2222 ŠK Polabiny D
Liška Jiří (Z)
1762F
1
-
0
1391N
Fišnar Karel (Z)
Draboň Filip (Z)
1411N
1
-
0
1250N
Kantor Tomáš (Z)
Doubek Jakub (Z)
1250N
½
-
½
1462F
Cach Ondřej (Z)
Kolč Lukáš (Z)
1250N
0
-
1
1250N
Nešpůrek Jan (Z)
Hajný Lukáš
1250N
0
-
1
1250N
Bílek Marek (Z)
Hofman Kryštof (sm)
1000N
0
-
1
1100N
Formánek Matěj (m)
2½
:
3½
2222 ŠK Polabiny C
Sokol Praha - Kobylisy
Cach Jakub (Z)
1697F
0
-
1
1727F
Pařízek Vojtěch (Z)
Bureš Martin
1649F
½
-
½
1499F
Kostelecký Daniel (Z)
Cach Zdeněk
1485F
0
-
1
1609F
Slovák Kilián (Z)
Plíva Petr (ml)
1100N
0
-
1
1422N
Novotný David (Z)
0
-
1
1471N
Kubát Martin (m)
0
-
1
1333N
Pravda Kryštof (Z)
½
:
5½
ŠKM Lanškroun
TJ Bohemians Praha B
Havelka Josef (Z)
1900F
1
-
0
1568N
Daňhel Lukáš (Z)
Vu Antonín (Z)
1669N
½
-
½
1508N
Dunder Ondřej (Z)
Marek Dominik (Z)
1281N
0
-
1
1635N
Korsa Jiří (Z)
Doleček Matěj
1319N
½
-
½
1601F
Voříšek Jakub (Z)
Kolomý Adam (Z)
1440N
1
-
0
1250N
Špachta Max (m)
Mann Štěpán (sm)
1100N
1
-
0
1250N
Soják Dominik (m)
4
:
2
TJ Štefanydes Polička B
TJ Bohemians Praha C
Suchomel Jan (Z)
1435F
0
-
1
1386N
Kozbert Tomáš (Z)
Nešpor Jakub (Z)
1503N
½
-
½
1429N
Žižka Petr (Z)
Ambrožová Lucie (Z)
1397N
1
-
0
1479N
Žegklitz Michal (Z)
Švanda Ondřej (Z)
1380N
1
-
0
1100N
Lieskovský Juraj (Z)
Pavlíček Lukáš (Z)
1355N
1
-
0
1100N
Špachta Vítek (sm)
Peřina Josef
1250N
1
-
0
4½
:
½
Tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
4
0
0
12
21,5
20
2.
ŠK Lípa
4
0
0
12
21,0
19
3.
Sokol Praha - Kobylisy
4
0
0
12
19,0
18
4.
Desko Liberec B
3
0
2
9
16,0
13
5.
ŠKM Lanškroun
3
0
1
9
14,5
11
6.
Panda Rychnov n. Kn.
2
0
2
6
10,5
9
7.
TJ Bohemians Praha B
2
0
2
6
10,0
8
8.
TJ Štefanydes Polička B
1
0
3
3
11,0
9
9.
2222 ŠK Polabiny D
0
1
3
1
6,5
5
10.
Novoborská šachová akademie
0
1
4
1
8,0
7
11.
2222 ŠK Polabiny C
0
1
3
1
7,0
6
12.
TJ Bohemians Praha C
0
0
4
0
5,0
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .