27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 24.-26.dubna 2015 se v Rychnově n/Kn. formou soustředění všech týmů uskutečnila závěrečná čtyři kola 1.ligy dorostu skup. sever. Vítězství a postup do Extraligy dorostu získalo družstvo 2222 ŠK Polabiny B a na druhém místě skončilo družstvo SKM Lanškroun - oběma družstvům Blahopřejeme !!! Na pěkném pátém místě skončila Polička B a spolu s devátým Ústím n/O. si zachovala příslušnost k první lize dorostu, poslední Polabiny C na soutěž nestačily.
1. liga mládeže - sever
Konečné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
MP3
Body
1
2222 ŠK Polabiny
B
11
9
2
0
29
47½
2
ŠKM Lanškroun
11
8
3
0
27
41½
3
ŠK Lípa
11
8
1
2
25
47
4
ŠK AD Jičín
11
7
2
2
23
41
5
TJ Štefanydes
Polička B
11
6
1
4
19
36
6
DDM Symfonie
Poděbrady
11
5
0
6
15
35
7
Panda Rychnov n.
Kn.
11
4
1
6
13
32
8
ŠK ORTEX-RETA
Hr. Králové B
11
4
1
6
13
31½
9
ŠK Ústí n. O.
11
4
0
7
12
24½
10
TJ Bohemians
Praha B
11
3
2
6
11
31
11
TJ ŠK Libina
11
1
1
9
4
18½
12
2222 ŠK Polabiny
C
11
0
0
11
0
10½
Výsledky
jednotlivců
9. 2222 ŠK
Polabiny B (29 MP3/47½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Cach Jakub
1863
1
½
1
0
1
½
0
4
7
57,1
1762
2
Žejdlík Patrik
1666
0
1
1
½
1
0
1
1
½
1
7
10
70,0
1611
3
Ludvík Tomáš
1754
1
1
1
1
½
½
1
1
1
1
1
10
11
90,9
1460
4
Cach Ondřej
1567
1
0
1
1
½
1
½
1
½
1
7½
10
75,0
1337
5
Jun Rudolf
1531
1
1
1
½
1
1
1
1
7½
8
93,8
1247
6
Nešpůrek Jan
1477
1
0
1
1
0
1
½
0
½
5
9
55,6
1203
Žejdlík Erik
1343
1
1
1
1
1
0
5
6
83,3
1275
Stoček Martin
1282
1
½
0
1½
3
50,0
1147
Šulcová Tereza
1000
0
0
0
2
0,0
1050
7. ŠKM
Lanškroun (27 MP3/41½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Havelka Josef
2056
1
½
1
1
½
1
1
1
1
1
9
10
90,0
1728
2
Ježek Jakub
1656
1
0
1
1
0
1
0
½
1
0
0
5½
11
50,0
1578
3
Doleček Matěj
1502
½
½
½
½
1
1
4
6
66,7
1537
4
Bouchal Lukáš
1449
0
0
1
0
1
4
25,0
1443
5
Kolomý Adam
1497
1
1
2
2
100,0
1200
6
Kupsa Matěj
1496
0
1
1
1
1
1
1
0
1
½
1
8½
11
77,3
1393
Kocanda Jakub
1150
0
0
0
0
1
1
5
20,0
1291
Kalousová Julie
1179
1
1
1
0
1
0
1
½
1
1
7½
10
75,0
1265
Málková Barbora
1100
1
½
½
0
1
0
0
3
7
42,9
1165
11. TJ
Štefanydes Polička B (19 MP3/36 Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Feltl Patrik
1621
½
½
1
50,0
1550
2
Pavlíček Lukáš
1521
0
1
0
½
0
0
0
0
1½
8
18,8
1697
3
Simon Jakub
1554
1
1
½
0
0
0
1
0
0
0
1
4½
11
40,9
1592
4
Simon Michal
1518
0
1
1
0
1
½
1
0
0
1
1
6½
11
59,1
1504
5
Zeman Daniel
1257
0
1
1
1
1
1
½
1
1
0
1
8½
11
77,3
1327
6
Švanda Adam
1494
0
1
1
0
1
1
1
0
1
½
1
7½
11
68,2
1254
Brokl Daniel
1286
0
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
6
11
54,5
1176
Martínek Michal
1218
0
1
1
2
50,0
1187
8. ŠK Ústí n.
O. (12 MP3/24½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Holásek Vít
1550
0
0
0
1
½
0
½
0
0
0
0
2
11
18,2
1707
2
Píše Jiří
1443
0
0
0
1
½
0
0
½
½
0
0
2½
11
22,7
1574
3
Holásek Vojtěch
1523
1
1
0
1
1
½
0
½
1
0
0
6
11
54,5
1408
4
Jiroušek Jan
1473
1
1
0
1
½
1
½
½
½
½
½
7
11
63,6
1335
5
Šmajzrová
Veronika
1255
0
1
½
1
0
0
0
2½
7
35,7
1223
6
Holásková
Veronika
1248
0
1
0
0
1
1
0
0
0
0
1
4
11
36,4
1195
Píše Michal
1201
0
0
0
½
½
4
12,5
1245
10. 2222 ŠK
Polabiny C (0 MP3/10½ Body)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Part.
%
Rtg-Ø
1
Bílek Marek
1427
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0,0
1668
2
Formánek Matěj
1293
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1598
3
Málek Tomáš
1239
0
0
0
0
0
4
0,0
1403
4
Lysý Karel
1111
0
0
1
0,0
1319
5
Plíva Petr
1088
0
0
0
0
0
0
5
0,0
1474
6
Liška Kryštof
1252
0
0
0
0
0
0
0
6
0,0
1424
Váňa Vojtěch
1115
0
0
0
0
0
4
0,0
1391
Pelcl Robin
1086
0
0
1
0,0
1567
Pluhař Daniel
1100
½
½
1
50,0
1477
Ret Adam Josef
1054
1
0
0
1
0
0
1
1
½
4½
9
50,0
1262
Hruban Oliver
1071
0
0
0
0
0
4
0,0
1159
Pilná Jitka
1100
1
0
½
1
1
½
0
½
1
5½
9
61,1
1159
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .