1.liga druz. ml.dor. - ročník 03/04 Zpráva z kol č. 3 a
4 8.11.03
K:3
Z:13 Sokol Bedrichov - Sokol Joly Lysa/L (Vanek) 2.5:3.5
Dechterenko
Filip 0:1 Postupa Pavel Saroun
Radek %:% Drahota Ales
Cech
Bohuslav %:% Bouzek Tomas Prehradna Jana 1:0 Rosenbaum Vit
Pokorny
Jakub H %:% Postupa Martin Hurych Martin
0:1 H Balacek Tadeas
K:3
Z:14 Jiskra H. Brod B - Jiskra Novy Bydzov (Vanek) 2
: 4
Somer
Jakub 0:1 Vanek Jiri Vanek Marian 0:1 Schovankova
Jan
Koref
Martin 1:0 H Soucek Jakub Ondrak Marek 0:1 Tomas Petr
Reichel
Tomas 0:1 Skalova Nikola Kocourkova Zuzana 1:0 Vanek Tomas
K:3
Z:15 Jiskra Jaromer - Loko C. Trebova (Moller) 0 : 6
Erbrt
Jan H 0:1 Zeinert
Michal Daxner Petr 0:1 Petrazova Katerin
Srejber
Michal 0:1 Petraz Martin Freisleben Jakub 0:1 Vondra Lukas
Ulip
Viktor 0:1 Halbrstat
David Zvonar Roman 0:1 Hlavac
Lukas
K:3
Z:16 Panda Rychnov/K. - Jiskra Usti/O. (Hornicek) 4.5:1.5
Hornicek
Ondrej 1:0 H Bartosova Lucie Hornicek Petr 1:0 Ha
Tuan Ngoc Jo
Mareckova
Martina %:% Pecinka Martin Kalecky
Karel H 1:0 Kapoun Vit
Hornicek
Jan K:0 Buben Ondrej Neslova Nelly 0:1 Becicka
David
K:3
Z:17 DDM Chrudim - Vinohrady Brno (Krys) 2 : 4
Krys
Jaromir 0:1 Paral Adam Kus Martin 1:0 Kadrnka Jakub
Krys
Jan 0:1 H Hladka
Jirina Sabolova Gabriela H 0:1 Lamser Tomas
Kus
Tomas 0:1 Bartas
David Culek Karel 1:0 Petrzelka David
K:3
Z:18 Sokol Hradec Kral. - Lokomotiva Brno B (Paukert) 4 : 2
Rozkovec
Jiri 1:0 Bystricka KamilaUhlir Jan 0:1 Lapunikova Marke
Rychna
Lukas H 1:0 Furch Tomas Ricar Jiri 1:0 Lapunik
Michal
Kulir
Martin 0:1 Petlan
Michael Dvorak David 1:0 Fiala Vojtech
K:4
Z:19 Sokol Bedrichov - Jiskra Novy Bydzov (Vanek) 2.5:3.5
Dechterenko
Filip 0:1 Vanek Jiri Saroun
Radek 1:0 Tomas Petr
Cech
Bohuslav %:% H Soucek Jakub Prehradna
Jana 0:1 Vanek Tomas
Pokorny
Jakub H %:% Schovankova
JanaHurych Martin %:% Brunclik Michal
K:4
Z:20 Jiskra H. Brod B - Sokol Joly Lysa/L (Vanek) 2 : 4
Somer
Jakub 0:1 Postupa
Pavel Vanek Marian 1:0 Fencl Pavel
Koref
Martin %:% Bouzek Tomas Ondrak Marek
0:1 Rosenbaum Vit
Reichel
Tomas 0:1 Postupa Martin Kocourkova Zuzana %:% H Balacek Tadeas
K:4
Z:21 Jiskra Jaromer - Jiskra Usti/O. (Moller) 3 : 3
Erbrt
Jan H 1:0 H Bartosova Lucie Daxner Petr K:0 Ahn
Tuan Jan
Srejber
Michal 0:1 Pecinka Martin Freisleben Jakub 0:1 Kapoun Vit
Ulip
Viktor 1:0 Ha Tuan
Ngoc Josef Zvonar Roman 0:1 Becicka
David
K:4
Z:22 Panda Rychnov/K. - Loko C. Trebova (Hornicek) 4 : 2
Mrovec
Jan H 0:1 Zeinert
Michal Hornicek Jan 1:0 Petrazova Katerin
Hornicek
Ondrej 1:0 Petraz Martin Hornicek Petr 0:1 Vondra Lukas
Mareckova
Martina 1:0 Halbrstat David Neslova
Nelly 1:0 Hlavac Lukas
K:4
Z:23 DDM Chrudim - Lokomotiva Brno B (Krys) 5 : 1
Krys
Jaromir 0:1 Bystricka
KamilaKus Martin 1:0 Lapunikova
Marke
Krys
Jan 1:0 Furch Tomas Sabolova Gabriela H 1:0 Lapunik Michal
Kus
Tomas 1:0 Petlan
Michael Culek Karel 1:0 Fiala Vojtech
K:4
Z:24 Sokol Hradec Kral. - Vinohrady Brno (Paukert) 4 : 2
Rozkovec
Jiri 1:0 Paral Adam Uhlir Jan 0:1 Kadrnka
Jakub
Rychna
Lukas H 1:0
H Hladka Jirina Ricar Jiri 1:0 Lamser
Tomas
Kulir
Martin 0:1 Bartas
David Dvorak David 1:0 Petrzelka David
1. Panda Rychnov/K. 4 4 0
0 17.5 8
2. Sokol Joly Lysa/L 4
4 0 0 16.0 8
3. Jiskra Novy Bydzov 4
3 0 1 11.5 6
4. Sokol Hradec Kral. 4
2 1 1 13.0 5
5. Loko C. Trebova 4 2 0
2 16.5 4
6. Jiskra H. Brod B 4 2 0
2 13.0 4
7. Vinohrady Brno 4 2 0
2 12.5 4
8. DDM Chrudim 4 2 0
2 12.0 4
9. Jiskra Jaromer 4 1 1
2 8.5 3
10. Sokol Bedrichov 4 0 1
3 10.0 1
11. Jiskra Usti/O. 4 0 1
3 7.5 1
12. Lokomotiva Brno B 4 0 0
4 6.0 0
Napomenutí:
Družstvo Jaroměře napomínám za nezaslání partiového materiálu
z 2. kola. Termín pro zaslání stanovuji nejpozději do 15.11.2003. Po tomto
termínu budu postupovat ve smyslu rozpisu soutěže čl. 18. d).
Chválím
pořadatele soustředění z Rychnova/K. a Hlušic za rychlé zaslání výsledků!
Martin Paukert
vedoucí soutěže