V sobotu 6. prosince 2008 se v České Třebové a v Pardubicích odehrály základní skupiny Krajského přeboru družstev starších žáků. Do finálového turnaje postoupila z obou skupin 3 nejlepší družstva, jejichž vzájemné výsledky se započítávají. Ve finále, které se uskuteční v Ústí nad Orlicí 17.1.2009, budou mít nejlepší výchozí pozici družstva ŠK Svitavy a 2222+ALFA Pardubice C, která dosud nezaváhala.
Krajský přebor družstev starších žáků - skupiny
Skupina západ
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Body
Res.
1
2222 + ALFA
Pardubice C
3
3
0
0
9
14
0
2
2222 + ALFA
Pardubice B
3
1
1
1
4
8˝
0
3
ŠK Rapid
Pardubice
3
0
2
1
2
6˝
0
4
CHS Chotěboř
3
0
1
2
1
7
0
Skupina východ
Por.
Tým
Part.
+
=
-
MP3
Body
Res.
1
ŠK DDM Svitavy
3
3
0
0
9
12
0
2
TJ Jiskra Ústí
nad Orlicí
3
1
1
1
4
10˝
0
3
TJ Lanškroun B
3
1
1
1
4
9˝
0
4
Lokomotiva Česká
Třebová
3
0
0
3
0
4
0
Výsledky jednotlivců
Skupina západ
Kolo 1 na
06.12.2008 k 9.00
1.1
2222 + ALFA Pardubice
C
Typ
Sk.
5˝ - ˝
ŠK Rapid Pardubice
Typ
Sk.
1
Liduch Filip
1622
ZV
M
˝ : ˝
Halousek Jakub
1000
Z
M
2
Vančura Daniel
1515
Z
M
1 : 0
Kulhánek Jiří
1465
Z
3
Melichar Vojtěch
1257
Z
M
1 : 0
Novotný Aleš
1000
Z
4
Rež Matouš
1000
Z
M
1 : 0
Jakoubek Jakub
1000
Z
5
Řezníček Dominik
1000
M
1 : 0
Levová Petra
1000
Z
D
6
Cach Jakub
1000
Z
SM
1 : 0
Zdeněk Lukáš
1000
1.2
CHS Chotěboř
Typ
Sk.
1˝ - 4˝
2222 + ALFA Pardubice
B
Typ
Sk.
1
Odehnal Dan
1250
Z
˝ : ˝
Pochobradský
Libor
1400
V
2
Tůma Jan
1250
Z
M
0 : 1
Plecháč Jan
1416
Z
3
Jirsa Ondřej
1100
Z
1 : 0
Kroupa Tomáš
1000
Z
4
Golubeva Nikol
1100
Z
D
0 : 1
Tilgner Martin
1000
Z
5
Eis Pavel
1100
Z
M
0 : 1
Fišnar Karel
1000
Z
M
6
Čapek Filip
1100
Z
SM
0 : 1
Marel David
1000
SM
Kolo 2 na
06.12.2008 k 12.00
2.1
ŠK Rapid Pardubice
Typ
Sk.
3 - 3
2222 + ALFA Pardubice
B
Typ
Sk.
1
Halousek Jakub
1000
Z
M
0 : 1
Pochobradský
Libor
1400
V
2
Kulhánek Jiří
1465
Z
˝ : ˝
Plecháč Jan
1416
Z
3
Novotný Aleš
1000
Z
˝ : ˝
Kroupa Tomáš
1000
Z
4
Jakoubek Jakub
1000
Z
0 : 1
Tilgner Martin
1000
Z
5
Levová Petra
1000
Z
D
1 : 0
Fišnar Karel
1000
Z
M
6
Zdeněk Lukáš
1000
1 : 0
Marel David
1000
SM
2.2
2222 + ALFA Pardubice
C
Typ
Sk.
3˝ - 2˝
CHS Chotěboř
Typ
Sk.
1
Liduch Filip
1622
ZV
M
˝ : ˝
Odehnal Dan
1250
Z
2
Vančura Daniel
1515
Z
M
0 : 1
Tůma Jan
1250
Z
M
3
Rež Matouš
1000
Z
M
0 : 1
Jirsa Ondřej
1100
Z
4
Řezníček Dominik
1000
M
1 : 0
Golubeva Nikol
1100
Z
D
5
Hofman Oskar
1000
M
1 : 0
Eis Pavel
1100
Z
M
6
Cach Jakub
1000
Z
SM
1 : 0
Čapek Filip
1100
Z
SM
Kolo 3 na
06.12.2008 k 15.00
3.1
CHS Chotěboř
Typ
Sk.
3 - 3
ŠK Rapid Pardubice
Typ
Sk.
1
Odehnal Dan
1250
Z
1 : 0
Halousek Jakub
1000
Z
M
2
Tůma Jan
1250
Z
M
0 : 1
Kulhánek Jiří
1465
Z
3
Jirsa Ondřej
1100
Z
1 : 0
Novotný Aleš
1000
Z
4
Golubeva Nikol
1100
Z
D
0 : 1
Jakoubek Jakub
1000
Z
5
Eis Pavel
1100
Z
M
0 : 1
Levová Petra
1000
Z
D
6
Čapek Filip
1100
Z
SM
1 : 0
Zdeněk Lukáš
1000
3.2
2222 + ALFA Pardubice
B
Typ
Sk.
1 - 5
2222 + ALFA Pardubice
C
Typ
Sk.
1
Pochobradský
Libor
1400
V
˝ : ˝
Liduch Filip
1622
ZV
M
2
Plecháč Jan
1416
Z
0 : 1
Vančura Daniel
1515
Z
M
3
Kroupa Tomáš
1000
Z
˝ : ˝
Melichar Vojtěch
1257
Z
M
4
Tilgner Martin
1000
Z
0 : 1
Rež Matouš
1000
Z
M
5
Fišnar Karel
1000
Z
M
0 : 1
Hofman Oskar
1000
M
6
Plecháč Jakub
1000
SM
0 : 1
Hofmanová Vilma
1000
D
Skupina
východ
Kolo 1 na
06.12.2008 k 9.00
1.1
Lokomotiva Česká
Třebová
Typ
Sk.
1 - 5
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí
Typ
Sk.
1
Kovář Lukáš
1100
Z
0 : 1
Mareš Jan
1780
Z
2
Hevera Jakub
1100
Z
0 : 1
Kapoun Vít
1360
Z
3
Dupenopulos
Karel
1250
Z
SM
0 : 1
John Petr
1332
Z
4
Tomeš Lukáš
1000
Z
0 : 1
Šmajzrová
Kateřina
1250
Z
D
5
Tomáš Daniel
1100
Z
M
0 : 1
Holásek Jan
1100
Z
M
6
Jiroušek Lukáš
1100
Z
M
1 : 0
Holásek Vojtěch
1100
SM
1.2
ŠK DDM Svitavy
Typ
Sk.
3˝ - 2˝
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
1
Krušina Patrik
1516
Z
1 : 0
Vaculík Jakub
1250
Z
2
Stodola Marek
1579
ZH
1 : 0
Nečas Lukáš
1250
Z
3
Kozák David
1308
Z
1 : 0
Vu Antonín
1394
ZV
M
4
Kučera Jan
1250
Z
˝ : ˝
Kolomý Štěpán
1250
Z
5
Konečný Tomáš
1100
Z
M
0 : 1
Jursa Vít
1250
Z
M
6
Doláková Anna
1250
Z
D
0 : 1
Doleček Matěj
1250
Z
SM
Kolo 2 na
06.12.2008 k 11.00
2.1
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí
Typ
Sk.
3 - 3
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
1
Mareš Jan
1780
Z
1 : 0
Vaculík Jakub
1250
Z
2
Kapoun Vít
1360
Z
1 : 0
Nečas Lukáš
1250
Z
3
John Petr
1332
Z
1 : 0
Vu Antonín
1394
ZV
M
4
Kubišta Ladislav
1250
Z
0 : 1
Kolomý Štěpán
1250
Z
5
Šmajzrová
Kateřina
1250
Z
D
0 : 1
Jursa Vít
1250
Z
M
6
Holásek Jan
1100
Z
M
0 : 1
Doleček Matěj
1250
Z
SM
2.2
Lokomotiva Česká
Třebová
Typ
Sk.
1 - 5
ŠK DDM Svitavy
Typ
Sk.
1
Kovář Lukáš
1100
Z
0 : 1
Krušina Patrik
1516
Z
2
Hevera Jakub
1100
Z
0 : 1
Stodola Marek
1579
ZH
3
Dupenopulos
Karel
1250
Z
SM
0 : 1
Kozák David
1308
Z
4
Tomeš Lukáš
1000
Z
1 : 0
Kučera Jan
1250
Z
5
Tomáš Daniel
1100
Z
M
0 : 1
Konečný Tomáš
1100
Z
M
6
Jiroušek Lukáš
1100
Z
M
0 : 1
Doláková Anna
1250
Z
D
Kolo 3 na
06.12.2008 k 13.30
3.1
ŠK DDM Svitavy
Typ
Sk.
3˝ - 2˝
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí
Typ
Sk.
1
Krušina Patrik
1516
Z
˝ : ˝
Mareš Jan
1780
Z
2
Stodola Marek
1579
ZH
1 : 0
Kapoun Vít
1360
Z
3
Kozák David
1308
Z
˝ : ˝
John Petr
1332
Z
4
Kučera Jan
1250
Z
1 : 0
Kubišta Ladislav
1250
Z
5
Konečný Tomáš
1100
Z
M
0 : 1
Šmajzrová
Kateřina
1250
Z
D
6
Doláková Anna
1250
Z
D
˝ : ˝
Holásek Vít
1100
SM
3.2
TJ Lanškroun B
Typ
Sk.
4 - 2
Lokomotiva Česká
Třebová
Typ
Sk.
1
Vaculík Jakub
1250
Z
˝ : ˝
Kovář Lukáš
1100
Z
2
Nečas Lukáš
1250
Z
1 : 0
Hevera Jakub
1100
Z
3
Vu Antonín
1394
ZV
M
1 : 0
Dupenopulos
Karel
1250
Z
SM
4
Kolomý Štěpán
1250
Z
0 : 1
Tomeš Lukáš
1000
Z
5
Jursa Vít
1250
Z
M
˝ : ˝
Tomáš Daniel
1100
Z
M
6
Doleček Matěj
1250
Z
SM
1 : 0
Jiroušek Lukáš
1100
Z
M
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.