27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 4.-5.6.2005 proběhl již 43 ročník nejstaršího turnaje družstev mládeže u nás - populární Zaječice, které se opět odehrály v rekreačním středisku Juniorcentrum na Seči. V soutěži družstev zvítězil BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek A, v soutěži dvojic byla nejlepší Panda Rychnov n/Kn. A a soutěž jednotlivců vyhrál Marian Sabol z Lanškrouna.
Mistrovství ČR družstev starších žáků Coprosys Open
Por.
St.c.
Tým
Part.
+
=
-
MP
Z Body
BH. B
SB.Son
1
1
BŠŠ + ŠK Frýdek-Místek A
9
8
1
0
17
39˝
296
276,75
2
2
ŠK Dunajská Streda
9
6
3
0
15
38˝
291˝
235,75
3
4
ŠK SŠŠ Staré Město
9
7
1
1
15
36
291˝
232,75
4
3
OAZA Praha
9
6
1
2
13
36
294˝
199,75
5
10
TJ Tatran Poštorná A
9
6
0
3
12
35˝
262˝
163
6
7
ŠŠ Desko Liberec A
9
6
0
3
12
33
295
181
7
6
BŠŠ + ŠK Frýdek-Místek B
9
6
0
3
12
31
295
183,5
8
12
Biomedica Říčany A
9
5
2
2
12
30
283
179,5
9
17
TJ Jiskra Havl. Brod A
9
4
3
2
11
32
244˝
137,25
10
8
ŠK Zlín
9
4
3
2
11
31
278˝
157,25
11
13
TJ Jiskra Hořice
9
5
1
3
11
29
276
153,5
12
11
ŠK Spartak Ústí nad Labem A
9
5
1
3
11
28
252
139,5
13
18
Panda AQUA RWT Rychnov A
9
5
0
4
10
34
241
121
14
14
ŠK Lokomotiva Brno
9
5
0
4
10
33˝
228˝
108
15
16
TJ Sokol Postoupky
9
5
0
4
10
33
251
122
16
5
Sokol Klatovy
9
4
2
3
10
32˝
288
147,5
17
9
SK Boršice
9
5
0
4
10
30˝
282
138,5
18
27
Biomedica Říčany B
9
5
0
4
10
29˝
243˝
125,5
19
15
Sokol Údlice
9
5
0
4
10
29
262˝
133,5
20
22
TJ ŠO DDM Chrudim
9
5
0
4
10
28
237˝
115,5
21
19
ŠK + DDM Vysoké Mýto
9
5
0
4
10
27
260˝
130
22
24
TJ + DDM Náměšť nad Oslavou
9
4
1
4
9
27˝
237˝
102,25
23
23
Lokomotiva DDM Česká Třebová
9
4
1
4
9
27
240
117
24
20
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
9
4
1
4
9
25˝
257
113,75
25
21
ŠK Sokol Vyšehrad A
9
4
1
4
9
25
239
103
26
28
ŠK Řevnice
9
4
1
4
9
23
247˝
117
27
40
ŠK Spartak Ústí nad Labem B
9
4
0
5
8
29˝
174˝
55
28
38
ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sáz
9
4
0
5
8
29
210˝
81,5
29
42
TJ Sokol Zaječice A
9
4
0
5
8
27˝
173
53
30
29
Slavoj České Budějovice
9
4
0
5
8
27
257
104
31
25
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
9
3
2
4
8
27
235
93,75
32
30
ŠO DDM Hlinsko
9
4
0
5
8
26˝
232˝
77,5
33
41
ŠK Sokol Vyšehrad B
9
4
0
5
8
24˝
192˝
55,5
34
26
TJ Spartak Vlašim
9
4
0
5
8
18˝
258
95,5
35
37
Panda AQUA RWT Rychnov B
9
3
1
5
7
24˝
198˝
61
36
35
ŠK KDJS Sedlčany
9
3
1
5
7
23
210˝
65,75
37
34
ŠŠ Desko Liberec B
9
3
1
5
7
22
253
93
38
31
TJ Jiskra Havl. Brod B
9
3
1
5
7
22
234
82,5
39
39
TJ Tatran Poštorná
B
9
3
1
5
7
20˝
223
78
40
36
Sokol Kobylisy
9
3
0
6
6
23˝
185
33,5
41
32
ŠK Líně
9
3
0
6
6
22˝
248
84
42
33
Sokol Hradec Králové
9
3
0
6
6
21˝
220˝
35,5
43
44
DDM Čáslav
9
2
0
7
4
21
187˝
11
44
45
ŠK 2222 Polabiny Pardubice
9
2
0
7
4
12˝
194
11
45
43
TJ Sokol Zaječice B
9
1
0
8
2
11
184
0
13. ročník
turnaje dvojic Omega plus Open
Por.
St.c.
Tým
Part.
+
=
-
Body
BH.
B SBFIDE
1
3
Panda Rychnov A
9
5
3
1
13˝
98
139,5
2
5
TJ Lokomotiva Most
9
6
2
1
13
95
128,75
3
1
Sokol Kobylisy
9
4
4
1
12˝
100
133
4
2
TJ Tatran Litovel
9
4
5
0
12˝
99
135,25
5
8
TJ DDM Náměšť nad Oslavou
9
4
5
0
12
98
125
6
4
Biomedica Říčany A
9
4
2
3
10˝
92
91,5
7
14
ŠK SŠŠ Staré Město
9
4
3
2
10˝
88
89,5
8
7
Panda Rychnov B
9
4
2
3
10˝
87˝
87,5
9
13
TJ Tatran Poštorná
9
3
4
2
10
96˝
98,25
10
9
TJ Spartak Vlašim A
9
3
4
2
10
84˝
86
11
6
DDM Animo - SK Žamberk
9
4
2
3
9˝
80
75,75
12
23
Spartak Ústí nad Labem A
9
2
5
2
9
83˝
76
13
12
SK Boršice B
9
3
3
3
8˝
79˝
66
14
24
Spartak Ústí nad Labem B
9
3
2
4
8˝
79
69,5
15
19
ŠO DDM Hlinsko
9
2
4
3
8˝
75˝
54,25
16
15
ŠK TJ MSA Dolní Benešov
9
3
2
4
8˝
67˝
51,5
17
27
ŠŠ Desko Liberec
9
2
4
3
8
80
68,5
18
11
SK Boršice A
9
3
3
3
8
79
55,25
19
10
Biomedica Říčany B
9
3
2
4
8
72
51,5
20
26
TJ Spartak Vlašim B
9
2
3
4
8
60
43,25
21
17
Panda Rychnov C
9
3
2
4
7˝
72
52,5
22
22
Panda Rychnov E
9
2
3
4
7˝
65
42,5
23
16
Lokomotiva DDM Česká Třebová
9
2
3
4
7
73˝
38,5
24
18
TJ CHS Chotěboř
9
2
2
5
6˝
69
31,75
25
21
Panda Rychnov D
9
1
3
5
5
65
31,5
26
25
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
9
0
1
8
1
67
5
4. ročník turnaje jednotlivců Mercia Open
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH. B
1
1
Sabol Marian
2348
TJ Lanškroun
7
50
2
3
Dvořák Jan
2252
ČSOB Litoměřice
6˝
49
3
8
Šott Pavel
2101
Sokol Klatovy
6˝
45˝
4
5
Vařejčko Josef
2194
ŠO TJ Sokol Zaječice
6
45
5
11
Matějovský Ondřej
2041
TJ Spartak Vlašim
5˝
46
6
10
Holásek Pavel
2050
Jiskra Ústí nad Orlicí
5˝
41˝
7
2
Vojta Tomáš
2332
TJ Spartak Vlašim
5
50
8
4
Palek Miroslav
2231
Sokol Plzeň
5
48
9
6
Janda Jiří
2117
Sokol Kobylisy
5
43˝
10
9
Krys Jaromír
2090
TJ ŠO a DDM Chrudim
5
40
11
12
Hromádko Martin
2038
ŠO TJ Sokol Zaječice
5
40
12
17
Havelka Petr
1929
TJ Sedlčany
4˝
43
13
16
Kindl František
1930
Sokol Údlice
4˝
40
14
7
Grus Jan
2109
Sokol Kobylisy
4˝
37˝
15
13
Krejčová Kateřina
2003
Stadion Kutná Hora
4˝
37
19
Švagerka Michal
1772
Sokol Hradec Králové
4˝
37
17
14
Roušar Zdeněk
2000
Panda Rychnov nad Kněžnou
4˝
35
18
20
Gruss Petr
1616
TJ Klášterec nad Ohří
4˝
33
19
15
Cvikl Michal
1998
Šakla Kozolupy
3˝
42
20
18
Paukert Jan
1880
ŠK Řevnice
3˝
39
21
21
Vopat Jan
1515
TJ Sedlčany
3˝
31˝
22
22
Hartman Ivo
1250
Panda Rychnov
3
33
23
23
Petráněk Stanislav
1250
Panda Rychnov
1
37˝
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .