27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
Po prvním dvoukole Krajského přeboru družstev žáků se do čela dostalo družstvo Kámen Chotěboř, které jako jediné získalo plný počet bodů.
|
Krajský přebor družstev žáků |
|
1. Kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ústí nad Orlicí |
|
Hlinsko |
|
KÁMEN Chotěboř |
|
Lanškroun |
Pečinka Martin |
%:% |
Zámečník Jan |
|
Vala Filip |
1:0 |
Snítil Jiří |
Nejedlý Lukáš |
0:1 |
Laštůvka Karel |
|
Čermák Michael |
1:0 |
Chmelík Ondřej |
Bečička David |
0:1 |
Rott Michal |
|
Smejkal Dominik |
1:0 |
Pohan Lukáš |
Gibiš Petr |
%:% |
Vacek Josef |
|
Čermák Jakub |
0:1 |
Pekárek Marián |
Franz Lukáš |
1:0 |
Hanus Lukáš |
|
Božovský Milan |
1:0 |
Marek Michal |
Kapoun Vít |
1:0 |
Slavík Jiří |
|
Jirsa Ondřej |
0:1 |
Vaculík Jakub |
|
3:3 |
|
|
|
4:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žamberk |
|
Polička |
|
Mistrovice |
|
Česká Třebová |
Felcman Martin |
0:1 |
Stodola Jakub |
|
Dolečková Barbora |
0:1 |
Steinmetz Roman |
Felcman Tomáč |
1:0 |
Petrásek Kamil |
|
Kristl Václav |
0:1 |
Raček Jakub |
Mazura Ondřej |
0:1 |
Trkal Tomáš |
|
Fáber Robert |
0:1 |
Tölg Tomáš |
Výprachtický David |
1:0 |
Petrásek Jan |
|
Bednář Marcel |
1:0 |
Wetter Zdeňek |
Malá Michaela |
0:1 |
Schafer Ondřej |
|
Hubálková Michaela |
0:1 |
Hevera Jakub |
Dunglová Natálie |
1:0 |
Kulíšek Vítězslav |
|
Valenta Jakub |
1:0 |
Ratzinger Patrik |
|
3:3 |
|
|
|
2:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KÁMEN Chotěboř |
|
Ústí nad Orlicí |
|
Hlinsko |
|
Lanškroun |
Vala Filip |
1:0 |
Pečinka Martin |
|
Zámečník Jan |
1:0 |
Snítil Jiří |
Čermák Michael |
1:0 |
Nejedlý Lukáš |
|
Laštůvka Karel |
1:0 |
Chmelík Ondřej |
Smejkal Dominik |
1:0 |
Bečička David |
|
Rott Michal |
%:% |
Pohan Lukáš |
Čermák Jakub |
0:1 |
Gibiš Petr |
|
Vacek Josef |
1:0 |
Pekárek Marián |
Božovský Milan |
1:0 |
Franz Lukáš |
|
Hanus Lukáš |
0:1 |
Marek Michal |
Jirsa Ondřej |
0:1 |
Kapoun Vít |
|
Janáček Jan |
1:0 |
Vaculík Jakub |
|
4:2 |
|
|
|
4%:1% |
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Třebová |
|
Žamberk |
|
Polička |
|
Mistrovice |
Steinmetz Roman |
1:0 |
Felcman Martin |
|
Stodola Jakub |
1:0 |
Dolečková Barbora |
Raček Jakub |
0:1 |
Felcman Tomáč |
|
Petrásek Kamil |
1:0 |
Kristl Václav |
Tölg Tomáš |
0:1 |
Mazura Ondřej |
|
Trkal Tomáš |
1:0 |
Fáber Robert |
Wetter Zdeňek |
0:1 |
Lorenc Josef |
|
Petrásek Jan |
0:1 |
Bednář Marcel |
Hevera Jakub |
0:1 |
Výprachtický David |
|
Schafer Ondřej |
0:1 |
Hubálková Michaela |
Ratzinger Patrik |
0:1 |
Malá Michaela |
|
Kulíšek Vítězslav |
0:1 |
Valenta Jakub |
|
1:5 |
|
|
|
3:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlinsko |
|
KÁMEN Chotěboř |
|
|
|
|
Zámečník Jan |
0:1 |
Vala Filip |
|
|
|
|
Laštůvka Karel |
0:1 |
Čermák Michael |
|
|
|
|
Rott Michal |
0:1 |
Smejkal Dominik |
|
|
|
|
Vacek Josef |
1:0 |
Čermák Jakub |
|
|
|
|
Hanus Lukáš |
1:0 |
Božovský Milan |
|
|
|
|
Zavřelová Kateřina |
0:1 |
Jirsa Ondřej |
|
|
|
|
|
2:4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠK
KÁMEN Chotěboř |
|
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
12:6 |
ŠO DDM Hlinsko |
|
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
9%:8% |
SK Žamberk |
|
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
8:4 |
DDM + Štefanydes Polička |
|
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
6:6 |
Lok. DDM Č. Třebová B |
|
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5:7 |
Sokol Mistrovice |
|
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
5:7 |
Jiskra Ústí Nad Orlicí |
|
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
5:7 |
Tj Lanškroun |
|
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3%:8% |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|