27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Komise mládeže potvrdila soupisky všech družstev letošního ročníku Krajského přeboru družstev žáků, který proběhne ve dvou termínech - 14.ledna a 25.února 2012.
Sestavy družstev
1 ŠK Svitavy
Rtg-Ø:1213
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Ambrožová Lucie
1330
0
29.06.2001
Z
M, D
2
Duma Tomáš
1250
0
22.04.1999
Z
3
Soldánová Beáta
1250
0
02.04.1997
Z
D
4
Bouchal Lukáš
1100
0
28.06.2001
Z, H
M
5
Doláková Marie
1250
0
18.03.1998
Z
D
6
Králová Kateřina
1100
0
06.05.1998
Z
D
Dvořák Jakub
1100
0
05.02.2000
M
Andrle Vojtěch
1100
0
15.01.2003
SM
Václavík Matěj
1000
0
11.11.2002
SM
Doláková Eva
1000
0
21.05.2002
D
Doláková Tereza
1000
0
23.09.2004
D
2 TJ Lanškroun
Rtg-Ø:1421
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Havelka Josef
1776
1737
30.04.1999
Z, V
2
Vu Antonín
1630
0
09.01.1998
Z
3
Doleček Matěj
1255
0
04.08.1999
Z
4
Kolomý Adam
1363
0
25.06.2000
Z
M
5
Brejša Adam
1250
0
20.02.2001
V
M
6
Kupsa Matěj
1250
0
05.01.2001
Z
M
Paukert Jan
1250
0
19.12.1997
Urban Daniel
1100
0
05.06.1998
Tovtík Radek
1100
0
24.07.1998
Pešek Petr
1100
0
06.11.2000
M
Šolc Petr
1100
0
19.03.1999
M
Knoll Martin
1100
0
27.02.1998
Pavlas Ladislav
1100
0
10.08.2000
M
Černohous Marek
1100
0
15.07.2003
Z
SM
Kalousová Julie
1100
0
08.01.2002
D
Chládek Josef
1000
0
14.08.2002
SM
3 2222 ŠK
Polabiny E Rtg-Ø:1676
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Macháň Jan
2035
1988
22.07.1997
Z, V
2
Vančura Daniel
1674
1719
07.08.1997
Z
3
Řezníček Dominik
1729
1705
26.03.1998
Z
4
Cach Jakub
1616
1616
28.08.1999
Z
5
Hofman Oskar
1581
1581
10.01.1998
V
6
Bureš Martin
1421
0
06.08.1998
Cach Ondřej
1250
0
10.06.2001
Z
M
Ludvík Tomáš
1250
0
12.05.2002
Z
SM
Bílek Marek
1250
0
13.12.2002
SM
Nešpůrek Jan
1307
0
11.10.2001
V
M
4 ŠO Hlinsko
Rtg-Ø:1219
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Žejdlík Patrik
1508
0
19.05.2000
Z
M
2
Vašková Marie
1100
0
06.12.2002
Z
D
3
Neumann Michal
1250
0
25.06.1998
Z
4
Žejdlík Erik
1250
0
20.09.2003
Z
SM
5
Zelenka Petr
1100
0
18.05.2001
Z
M
6
Pešek Patrik
1000
0
13.07.2002
Z
SM
Štěrba Martin
1100
0
24.12.2001
M
Říha Vojtěch
1000
0
28.06.2002
SM
Novotný Ondřej
1100
0
12.08.2003
SM
5 TJ Štefanydes
Polička B Rtg-Ø:1569
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Tůma Jan
1756
1718
13.08.1997
Z
2
Pospíšil Petr
1733
0
20.08.1997
Z, V
3
Česenek Jan
1708
1708
14.08.1998
V
4
Feltl Patrik
1449
0
17.03.1999
Z
5
Tulis Jan
1364
0
22.07.2000
Z
M
6
Švanda Ondřej
1406
0
02.02.2003
Z
SM
Pavlíček Lukáš
1250
0
15.09.2003
Z
SM
Simon Jakub
1100
0
05.06.2000
M
Peřina Josef
1100
0
26.04.1998
Švanda Adam
1100
0
29.01.2005
SM
Ulrich Tadeáš
1100
0
07.05.2002
SM
Ulrich Ondřej
1000
0
20.11.2003
SM
6 ŠK Ústí nad
Orlicí Rtg-Ø:1200
Šach.
Jméno
NRtg
IRtg
Nar.
Typ
Sk.
1
Grundman Václav
1250
0
29.08.1999
Z
2
Holásek Vít
1250
0
03.06.1999
Z
3
Holásek Vojtěch
1250
0
21.02.2001
Z
M
4
Paukert Lukáš
1250
0
05.08.1998
Z
5
Píše Jiří
1100
0
28.03.2001
M
6
Paukert Martin
1100
0
24.08.2001
Z
M
Šmajzrová Veronika
1100
0
20.08.2001
Z
D
Holásková Veronika
1100
0
05.06.2003
D
Dudlová Kateřina
1100
0
01.01.2004
D
Falta Vít
1000
0
05.08.2002
SM
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .