1.liga druz. ml.dor. – stred ročník
03/04 Soupisky
družstev 20.09.03
Doplnění (změny červeně)
adresáře kapitánů a organ. pracovníků (v pořadí dle čísel losu)
1.
Kapitán: RNDr. Jaromir
Krys, Hradištní 1196, 53705 Chrudim
Tel: 604 544 227, e-mail:
jaromir.krys@seznam.cz
Zástupce: Mgr. Zdenek Pokorny
Tel:
604 878 844, 469 603 117, e-mail: zdenek.pokorny@perfolinea.cz
2.
Kapitán: Martin Paukert,
J.Masaryka 1366, 50012 Hradec Kralove
Tel:
605 177 186, 974 522 536, e-mail: mpaukert@seznam.cz
Zástupce: Pavel Prazak, Ulrichovo
nam. 762, 50002 Hradec Kralove
Tel.
777 864 065, 495 532 528, e-mail: prazak.neslhk@email.cz
3.
Kapitán: Rndr. Stanislav
Paral, Boreticka 1, 62800 Brno
Tel:
543 434 202, 544 215 743, e-mail: sotjvinohrady@seznam.cz
Zástupce: Libor Stursa, Valticka 19,
62800 Brno
Tel:
544 210 910
4.
Kapitán:
Pavel Lapúník, Renneská 39, 60200 Brno
Tel: 777 788 702, e-mail:
plapunik@krohne.cz
Zástupce: Miroslav Hurta, Dobrovskeho 592, 66461
Rajhrad
Tel:
547 229 510, e-mail: mhurta@volny.cz
5.
Kapitán: Pavel Borek,
Ceskych bratri 203, 56601 Vysoke Myto
Tel:
606 889 310, 737 735 487, e-mail: borekpav@seznam.cz
Zástupce: Karel Petrželka, Jelenice 1799, 56002 Česká Třebová
6.
Kapitán: Pavel Holasek,
Prazska 59, 56204 Usti nad Orlici
Tel:
465 521 266, 465 527 356, e-mail: holasek@gymuo.cz
Zástupce: David Kamenik, Masarykova
168, 56201 Usti nad Orlici
Tel:
723 004 402
Org.
Pracovník: Jan Pokorny
e-mail:
garri.poky@centrum.cz
7.
Kapitán: Petr Saeckl,
Sojovicka 411, 28922 Lysa nad Labem
Tel: 325 553 016, 723 071 701, 325 559 442, e-mail: petr.saeckl@worldonline.cz saeckl@kovona.com
8.
Kapitán: Peaddr Marcela
Vankova, 50356 Hlusice 49,
Tel:
777 180 451, 495 483 457, e-mail: zs.hlusice@tiscali.cz
Zástupce: Petr Vanek, Hlusice 49 TB: 724 027 522,
Tel:
495 483 457
9.
Kapitán: Kamil Moller,
5.kvetna 140, 55102 Jaromer 2
Tel: 604 972 653, e-mail: kmoller@seznam.cz
Zástupce: Michal Srejber, Bavlnarska
665, 55101 Jaromer
Tel:
723 259 683
10.
Kapitán: Ing. Jan
Hornicek, Zbuzany 539, 51601 Rychnov nad Kneznou
Tel:
732 802 754, 494 533 268, e-mail:
jan.hornicek@skoda-auto.cz
Zástupce: Jiri Daniel, SNP 1351,
51601 Rychnov nad Kneznou
Tel: 777 124 775, 494 535 904, e-mail: daniel.jiri@tiscali.cz
11.
Kapitán: Jiri
Widerlechner, Kollarova 5, 58601 Jihlava
Tel:
603 325 185, 567 220 002, e-mail:
widerlechner@centrum.cz
12.
Kapitán: Pavel Broz,
Chlistov 25, 58001 Havlickuv Brod
Tel:
723 226 844, 569 489 202, e-mail: chlistov@wo.cz
Zástupce: Renat Brozova, Chlistov
25, 58001 Havlickuv Brod
Tel:
723 226 844, 569 489 202
Vedoucí soutěže: Martin Paukert, J.Masaryka 1366,
50012 Hradec Kralove
Tel: 495 274 040, 974 522
536, 605 177 186, e-mail: mpaukert@seznam.cz
Hrací místnosti (v pořadí dle čísel losu)
1. Sazka-Sportka, Čs.Partyzánů 13, Chrudim
2. Sokolovna, Eliscino
nabrezi 777, Hradec Kralove 2 (MHD 3, 7, 12, 16 - Muzeum)
3. Klubovna KVIC,
Palavske nam. 1, Brno
4. Bistro U hasicu
zizne, Kostalova 1, Brno (na nezastresene pulce bus nadrazi Zvonarka)
5. DDM Kamarad, Sadova
ul., Ceska Trebova 1385
6. DDM, V lukach 315,
Usti nad Orlici
7. Sojovicka 268/3, Lysa
nad Labem, areál chovatelů drobného zvířectva
8. SOU Hlusice (tzv.
zamek) – nutné přezůvky!
9. Sokolovna, Luzicka
426, Jaromer (1.p., vedle zimniho stadionu)
10. Dum zahradkaru,
Polackovo nam., Rychnov/K. (vedle rest. U Kalone – nam. u zamku)
11. Sokolovska 122c,
Jihlava-Bedřichov
12. DDM u Aleje,
Masarykova 2190, Havlickuv Brod
Soupisky družstev
1. DDM Chrudim
1 Krys
Jaromir 880124/ 1449
2 Krys Jan 910316/ 1401
3 Zak Pavel 900819/ 3.VT
4 Kus Tomas 880506/ 1386
5 Kus Martin 910331/ 3.VT
6 Sabolova Gabriela
H 920221/ 3.VT
7 Kokes Ondrej 930531/ 4.VT
8 Culek Karel 901008/ 3.VT
9 Chlubna Martin 920414/ 4.VT
10 Benesova Anna 930926/ 4.VT
11 Kucera Frantisek 950209/ 4.VT
12 Kanderalova
Katerina 910314/ 4.VT
13 Feres Jiri 921118/ -.VT
14 Svadlenka Jiri 940727/ -.VT
15 Kanderalova
Alzbeta 940503/ -.VT
16 Fantl Martin 910418/ -.VT
17 Gabriel Jan 940501/ -.VT
18 Stanislav
Vaclav 950521/ -.VT
2.
Sokol Hradec Kral.
1 Kastner Vojtech H 890421/ 1928
2 Rozkovec Jiri 880624/ 1829
3 Rychna Lukas H 890529/ 1661
4 Kulir Martin 880514/ 4.VT
5 Uhlir Jan 941215/ 4.VT
6 Paulovic Michael
910408/ 3.VT
7 Ricar Jiri 881005/ 3.VT
8 Dvorak David 920605/ 1384
9 Dvorak Tomas 910310/ 1279
10 Glos Jakub 900605/ 4.VT
11 Macejovsky Petr 880708/ 4.VT
12 Uhlir Jakub 910811/ -.VT
3.
Vinohrady Brno
1 Paral Adam 880517/ 1602
2 Vesely Michal 890601/ 1354
3 Hladka Jirina H 891223/ 1529
4 Bartas David 910113/ 1355
5 Kadrnka Jakub 880616/ 4.VT
6 Lamser Tomas 901231/ 1347
7 Brandejs Zdenko
920118/ 4.VT
8 Petrzelka David
910422/ 4.VT
9 Slampa Tomas 920514/ 4.VT
10 Bartas Michal 940110/ 4.VT
11 Siroky Filip 951114/ 4.VT
12 Frolo Patrik 951110/ -.VT
4.
Lokomotiva Brno
1 Drab Tomas 890205/ 1472
2 Bystricka Kamila
885512/ 3.VT
3 Furch Tomas 880114/ 1394
4 Petlan Michael
880918/ 1407
5 Lapunikova Marketa 925315/ 3.VT
6 Kraus Tomas 880812/ 3.VT
7 Lapunik Michal
950323/ 3.VT
8 Ondracka Vaclav
950914/ 4.VT
9 Fiala Vojtech 920205/ 3.VT
10 Mazur Richard 940304/ 4.VT
11 Ledl Jakub 940423/ 4.VT
12 Siuda Ondrej 910106/ 4.VT
13 Cerna Hana 896113/ 4.VT
14 Cerny Jakub 920913/ 4.VT
15 Ledlova
Kristyna 965801/ -.VT
5.
Loko C. Trebova
1 Simek Jan 890704/ 1915
2 Zeinert Michal 890915/ 1683
3 Simek Zdenek 880214/ 1522
4 Petraz Martin 910128/ 1496
5 Halbrstat David
891104/ 1549
6 Petrazova Katerina
880304/ 1418
7 Vondra Lukas 901209/ 1366
8 Schmid Martin 890410/ 3.VT
9 Horsky Jakub 900819/ 4.VT
10 Hlavac Lukas 920422/ 4.VT
11 Vencl Jiri 930218/ 4.VT
12 Strouhal
Jan 910310/ 4.VT
13 Steinmetz Roman 910620/ 4.VT
14 Slezak Tomas 920529/ 4.VT
15 Tolg Tomas 930813/ -.VT
6.
Jiskra Usti/O.
1 Bartosova Lucie H 891021/ 1357
2 Pecinka Martin
900916/ 3.VT
3 Buben Ondrej 890108/ 3.VT
4 Ha Tuan Ngoc Josef 910827/ 4.VT
5 Ahn Tuan Jan 931102/ 4.VT
6 Kapoun Vit 950105/ 4.VT
7 Gibis Petr 910513/ 4.VT
8 Rozlilek Josef 901019/ 4.VT
9 Becicka David 901012/ -.VT
10 Seidl Lukas 890331/ -.VT
7.
Sokol Joly Lysa/L
1 Onoprienko Antonin
881118/ 3.VT
2 Postupa Pavel 880627/ 1826
3 Bouzek Tomas 880202/ 1743
4 Postupa Martin
890801/ 1699
5 Drahota Ales 890714/ 3.VT
6 Daniel Jiri H 890427/ 3.VT
7 Fencl Pavel 900201/ 3.VT
8 Rosenbaum Vit 910701/ 3.VT
9 Sochorova Jana H 911228/ 3.VT
10 Balacek Tadeas H 950417/ 3.VT
11 Fenclova
Eliska 4.VT
8.
Jiskra Novy Bydzov
1 Vanek Jiri 891225/ 1476
2 Soucek Jakub H 910604/ 3.VT
3 Stefan Jaroslav H 880610/ 1349
4 Skalova Nikola
880203/ 1427
5 Schovankova Jana
880114/ -.VT
6 Tomas Petr 901028/ 3.VT
7 Kanska Monika 880613/ 3.VT
8 Vanek Tomas 930411/ 1272
9 Vanicek Lukas 920413/ 3.VT
10 Brunclik Michal 920416/ 3.VT
11 Kolman Vladimir 911213/ 3.VT
12 Kohout Ondrej 890609/ 4.VT
13 Prokopova
Jirirna 920828/ 4.VT
14 Kohout Martin 931201/ 4.VT
15 Eibl Milan 901009/ 4.VT
9.
Jiskra Jaromer
1 Krovina Jan H 880529/ 1476
2 Erbrt Jan H 900224/ 3.VT
3 Stejskal Jakub 931026/ 3.VT
4 Erbrt Vojtech H 930907/ 3.VT
5 Safarik Jakub H 930922/ 3.VT
6 Lacina Jan 890602/ 4.VT
7 Srejber Michal 930601/ 3.VT
8 Ulip Viktor 891206/ 3.VT
9 Daxner Petr 940121/ 3.VT
10 Zoch Vitezslav 951024/ 3.VT
11 Freisleben
Jakub 921210/ 4.VT
12 Zvonar Roman 900614/ 4.VT
13 Kubes Ondrej 901001/ 4.VT
14 Skuhra Tadeas 910331/ 4.VT
15 Svobodova Sarka 910819/ 4.VT
16 Rizek Lukas 920918/ 4.VT
17 Cizinsky Petr 911109/ 4.VT
10. Panda Rychnov/K.
1 Mrovec Jan H 881202/ 1752
2 Hornicek Ondrej
880105/ 1595
3 Mareckova Martina
905115/ 1531
4 Hornicek Jan 890128/ 1281
5 Hornicek Petr 920212/ 3.VT
6 Kalecky Karel H 910114/ 1411
7 Neslova Nelly 915123/ 3.VT
8 Nosek Jakub 940409/ 3.VT
9 Lunacek Tomas 890905/ -.VT
10 Hornicek Pavel 960118/ 4.VT
11 Zahradnik Tomas 930912/ 4.VT
12 Jezek Adam 940208/ 4.VT
13 Svec Jan 940329/ 4.VT
11. Sokol Bedrichov
1 Dechterenko Filip
880229/ 1744
2 Cech Bohuslav 900119/ 1427
3 Pokorny Jakub H 880623/ 1441
4 Saroun Radek 880430/ 3.VT
5 Oburka Robin 890910/ 3.VT
6 Prehradna Jana
890316/ 3.VT
7 Hurych Martin 910319/ 3.VT
8 Skoda Martin 930614/ 4.VT
9 Krasensky Jakub
930603/ 4.VT
10 Nemec Simon 931122/ 4.VT
11 Cihal Josef 921202/ 4.VT
12 Kozlicek
Lubomir 930202/ 4.VT
13 Patrincova
Lucie 940601/ 4.VT
14 Plihal Ondrej 930425/ 4.VT
15 Hurych Jakub 920610/ 4.VT
12. Jiskra H. Brod B
1 Somer Jakub 890106/ 1590
2 Novak Radek 895710/ 1354
3 Koref Martin 910829/ 1384
4 Reichel Tomas 910831/ 1358
5 Vanek Marian 880824/ 3.VT
6 Zeleny Zbynek 880518/ 3.VT
7 Omdrak Marek 880422/ 3.VT
8 Kocourkova Zuzana
925217/ 1312
9 Broz David 920523/ 3.VT
10 Kesner Filip 900521/ 4.VT
11 Melounova Ivana 905710/ 4.VT
12 Stehlik Oldrich 920713/ 4.VT
13 Beranek Ondrej 901031/ 4.VT
14 Simon Adam 940615/ 4.VT
15 Koref Tomas 951016/ 4.VT
K soupiskám:
7. Joly Lysá nad Labem: U
hráčky č. 11. Fenclová Eliška je třeba předložit potvrzení o registraci.
9. Jiskra Jaroměř: Hráč.
Č. 20 Ondřej Moller (nar. 20.3.2002) vyškrtnut ze soupisky – Podle článku 12.1. pravidel FIDE šachisté
jednají tak, aby nepoškozovali dobré jméno šachové hry. Dle rozpisu soutěž hrají družstva mladších
dorostenců s povinností zařadit jednoho mladšího žáka – o batolatech se
v rozpisu této soutěže nemluví.
10.
Panda Rychnov nad Kněžnou:
U
hráče č. 1. Mrověc Jan je třeba předložit povolení k hostování.
U hráče č. 6. Kalecký Karel je třeba
předložit povolení k hostování případně potvrzení o registraci.
11. Sokol Bedřichov –
Jihlava: U hráče č. 3. Pokorný Jakub je třeba předložit povolení
k hostování.
Chybějící doklady
předložte nejpozději do 30.9.2003. Pokud se tak nestane budou po tomto termínu
výše jmenovaní vyškrtnuti ze soupisek!
Přeji všem družstvům úspěšný vstup do nové
sezóny. Pořadatele jednotlivých srazů upozorňuji na včasné zasílání výsledků.
Zdraví Martin Paukert - vedoucí soutěže