27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky : skupina A : Polabiny I - Rapid F 1:4, Polabiny G - Polabiny H 0,5:4,5, Rapid G - Polabiny F 3:2, Železné hory B volno skupina B : Chrudim D - Krouna 4,5:0,5, Hlinsko B - Krucemburk 4:1, Miřetice - Hlinsko C 3,5:1,5, Chrudim C volno Do finale o prvenství postupují první čtyři týmy skupin A a B, ostatní se utkají o 9-14 místo.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
8
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
ŠS Železné hory
B – volný los
2222 ŠK Polabiny I – ŠK Rapid Pardubice F
0
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
0
0
0
0
0
0
1.
Pelcl L.
1684
0:1
Provazník J.
1868
0
0
0
0
0
0
2.
Stoček P.
1492
0:1
Jouza P.
H
1710
0
0
0
0
0
0
3.
Pelcl R.
1108
0:1
Kalhous M.
1572
0
0
0
0
0
0
4.
Juchelka M.
1341
1:0
Stehlík P.
V
1486
0
0
0
0
0
0
5.
Pilná J.
1281
0:1
Kolomý R.
1515
0
1 : 4
2222 ŠK Polabiny
G – 2222 ŠK Polabiny H
ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí:
Nešpůrek Vojtěch
Rozhodčí: Hon Jiří
1.
Fišnar K.
1432
0:1
Jiroušek J.
1420
1.
Hon J.
1770
1:0
Kvapil P.
1498
2.
Nešpůrek J.
1331
1/2
Brázda V.
1538
2.
Joukl J.
V
1534
1:0
Vorel B.
1698
3.
Kantor T.
1363
0:1
Bílek J.
1472
3.
Joukl M.
1510
0:1
Škorpík F.
1507
4.
Nešpůrek V.
1197
0:1
Bílek M.
1251
4.
Fiala J.
V
1337
0:1
Krejčí J.
1569
5.
Voborník J.
1000
0:1
Plíva P.
1128
5.
Macek O.
1239
1:0
Dudek V.
1708
0.5 : 4.5
3 : 2
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Rapid
Pardubice F
6
6
0
0
18
20
:
10
14
2.
ŠK Rapid
Pardubice G
6
4
1
1
13
17
:
13
12
3.
2222 ŠK Polabiny
F
6
4
0
2
12
19.5
:
10.5
15
4.
2222 ŠK Polabiny
I
6
2
1
3
7
13
:
17
9
5.
ŠS Železné hory
B
6
1
2
3
5
12.5
:
17.5
9
6.
2222 ŠK Polabiny
H
6
1
0
5
3
13
:
17
9
7.
2222 ŠK Polabiny
G
6
0
2
4
2
10
:
20
6
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
8
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
TJ ŠO Chrudim C
– volný los
TJ ŠO Chrudim D – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Bureš Zbyněk
0
0
0
0
0
0
1.
Honek J.
H
1871
1:0
Hubený P.
H
1930
0
0
0
0
0
0
2.
Bureš Z.
1613
1:0
Jirmásek V.
1508
0
0
0
0
0
0
3.
Mužík F.
1591
1:0
Šenkýř J.
1228
0
0
0
0
0
0
4.
Česenek V.
V
1735
1:0
Dědič T.
1154
0
0
0
0
0
0
5.
Stryka R.
1487
1/2
Profousová V.
1589
0
4.5 : 0.5
ŠO Hlinsko B –
Sokol Krucemburk
NOPO Miřetice – ŠO Hlinsko C
Rozhodčí: Vašek
Petr
Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1.
Říha V.
V
1904
1:0
Lacina M.
1677
1.
Janoušek P.
1541
1:0
Štěrba B.
1523
2.
Dvořák S.
V
1856
1:0
Kafka R.
1526
2.
Janoušek L.
1569
1:0
Severýn J.
1441
3.
Londin M.
1772
1/2
Michal M.
H
1762
3.
Kůs M.
1357
1/2
Indra A.
1646
4.
Novotný O.
1417
1/2
Kačor P.
1609
4.
Žídek J.
H
1505
0:1
Londinová J.
1570
5.
Pešek R.
1643
1:0
Hrančík J.
1354
5.
Štěnička M.
H
1262
1:0
Pešek M.
1084
4 : 1
3.5 : 1.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko B
6
5
1
0
16
22
:
8
16
2.
TJ ŠO Chrudim C
6
4
1
1
13
16.5
:
13.5
14
3.
TJ ŠO Chrudim D
6
3
1
2
10
16
:
14
13
4.
Sokol Krucemburk
6
1
3
2
6
12.5
:
17.5
10
5.
TJ Sokol Krouna
6
1
2
3
5
11.5
:
18.5
9
6.
NOPO Miřetice
6
1
1
4
4
13.5
:
16.5
11
7.
ŠO Hlinsko C
6
0
3
3
3
13
:
17
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .