27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Dolní Čermná 5,5:2,5, Letohrad B - Svitavy 0:8, Horní Čermná - Kunvald 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Mistrovice 6:2, Ústí n/O. C - Česká Třebová 1,5:6,5, Řetůvka volno Po třetím kole jsou v čele tabulky Svitavy před Českou Třebovou (obě plný počet 9/9 bodů), závěr tabulky tvoří tři týmy bez bodu.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
4
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 17. 11. 2019
ŠK Řetůvka –
volný los
Sokol Mistrovice – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Bouchal Lukáš
1.
Ježek J.
1762
1/2
Filip L.
H
1816
2.
Bouchal L.
1795
1/2
Merta M.
1737
3.
Hanák V.
1596
1/2
Motl L.
1609
4.
Bouchal T.
1556
1:0
Merta J.
1802
5.
Janota J.
1561
1/2
Marek J.
1408
6.
Hejl P.
1588
1/2
Padrtka J.
1000
7.
Malý E.
1622
1:0
Židek P.
1678
8.
Glöckner J.
1775
1:0
Nikl J.
1685
5.5 : 2.5
TJ Spartak
Letohrad B – ŠK Svitavy
ŠO Horní Čermná – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Sysr
Pavel
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Maceška B.
1740
0:1
Kotva M.
1919
1.
Pecháček T.
1821
1/2
Vymetálek P.
1757
2.
Petráček J.
1689
0:1
Bartoš K.
H
1898
2.
Dušek J.
1731
1/2
Vaníček J.
1663
3.
Pulkrábek A.
1623
0:1
Charvát J.
H
1921
3.
Kalousek M.
1735
1:0
Hodek R.
1631
4.
Sysr P.
1585
0:1
Krušina P.
1841
4.
Motl J.
1630
1/2
Palla S.
H
1662
5.
Janeček O.
1410
0:1
Ambrožová L.
1797
5.
Soural T.
1565
1:0
Dvořák E.
1654
6.
Lorenc J.
1392
0:1
Vodička M.
1736
6.
Vacek M.
1468
0:1
Krčmář S.
1528
7.
Černohous J.
1526
0:1
Velešík M.
1611
7.
Šilar J.
1559
1:0
Rusz G.
1547
8.
Lorencová J.
1339
0:1
Václavík P.
1372
8.
Dušek A.
1305
0:1
Kacálek K.
H
1786
0 : 8
4.5 : 3.5
ŠK Ústí nad
Orlicí B – TJ Slovan Moravská Třebová
ŠK Ústí nad Orlicí C – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí:
Glembek Bohumír
Rozhodčí: Holásek Vojtěch
1.
Mareš J.
1965
1:0
Grepl P.
1938
1.
Holásek V.
H
1931
0:1
Hurt L.
2091
2.
Jániš P.
V
1927
1/2
Meleško A.
1806
2.
Šmajzrová V.
1684
0:1
Prax I.
1986
3.
Šimek Z.
1934
1:0
Chvojka A.
1700
3.
Píše J.
1785
1/2
Pail M.
H
1847
4.
Volf J.
1947
1/2
Šmíd F.
H
1741
4.
Taslar K.
1632
0:1
Pěkník M.
H
1788
5.
Pokorný J.
1914
1:0
Liebl P.
1705
5.
Dudla M.
1653
0:1
Pelcl K.
1813
6.
Mareš P.
1910
0:1
Borýsek M.
H
1649
6.
Švec J.
1514
0:1
Jasanský K.
1705
7.
Smola J.
1808
1:0
Navrátil M.
H
1664
7.
Šmajzrová D.
1409
1/2
Vencl J.
1708
8.
Glembek B.
1796
1:0
Endl V.
1582
8.
Doleček P.
1395
1/2
Racek J.
H
1596
6 : 2
1.5 : 6.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Svitavy
3
3
0
0
9
21.5
:
2.5
20
2.
Proplast Česká
Třebová
3
3
0
0
9
17
:
7
13
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
3
2
0
1
6
13.5
:
10.5
9
4.
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
2
0
1
6
13
:
11
11
5.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
2
0
1
6
12.5
:
11.5
7
6.
Sokol Mistrovice
3
1
0
2
3
10.5
:
13.5
6
7.
ŠO Horní Čermná
3
1
0
2
3
10
:
14
7
8.
ŠK Řetůvka
2
1
0
1
3
5.5
:
10.5
3
9.
ŠK Dolní Čermná
2
0
0
2
0
6
:
10
2
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
2
0
0
2
0
5
:
11
2
11.
TJ Spartak
Letohrad B
3
0
0
3
0
5.5
:
18.5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .