27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 25.března 2018 se v 1.lize západ hrály zápasy předposledního desátého kola, v nichž Polabiny B hostily doma Pankrác Praha a po páté remize 4:4 v letošním ročníku (!) spadly až na sestupové desáté místo ! Další výsledky: Vyšehrad Praha - Bohemians Praha 5:3, Neratovice B - Dopravní podnik Praha 3,5:4,5, České Budějovice - Lysá n/L. C 5:3 (hosté jen v šesti !), Bartoš Unichess Praha - OAZA Praha 4:4, Hradec Králové - Neratovice A 4:4 Do posledního kola vstoupí na prvním místě Bartoš Unichess Praha s jednobodovým náskokem před dvojicí Neratovice A a Dopravní podnik Praha, jistý sestup už mají Lysá n/L. C a Neratovice B, hrozba sestupu visí i nad Polabinami B.
1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 25. 03. 2018
ŠK Sokol
Vyšehrad – TJ Bohemians Praha
TJ Neratovice B – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí:
Soukup Václav
Rozhodčí: Koreček Michail
1.
Londýn R.
2436
1:0
Jirka J.
2421
1.
Rubeš J.
H
2333
1/2
Neuman P.
2438
2.
Vichnar D.
2449
1/2
Tričkov V.
2316
2.
Voloshin L.
2366
1/2
Sergeev V.
C
2417
3.
Šuráň J.
H
2419
1:0
Petr J.
2270
3.
Studnička T.
H
2302
0:1
Frolov A.
C
2412
4.
Petrán P.
C
2308
1:0
Šmíd M.
2271
4.
Čáp A.
H
2227
0:1
Plischki S.
C
2406
5.
Juřek J.
2266
1/2
Znamenáček K.
2201
5.
Gregor J.
2241
1:0
Burdalev K.
2362
6.
Tuma J.
2259
0:1
Folk P.
H
2206
6.
Fajman P.
2233
1/2
Přibyl J.
2263
7.
Jaček M.
2218
0:1
Mičánek T.
2113
7.
Černík L.
2155
1/2
Jurásek M.
2292
8.
Filipi Š.
2199
1:0
Petr J.
2174
8.
Doležal V.
2021
1/2
Rous D.
2202
5 : 3
3.5 : 4.5
QCC České
Budějovice – ŠK JOLY Lysá nad Labem C
2222 ŠK Polabiny B – TJ Pankrác
Rozhodčí:
Durchan Milan
Rozhodčí: Fiala Zdeněk
1.
Vokáč M.
2390
1/2
Priehoda V.
V
2357
1.
Votava J.
V
2516
1/2
Jirovský M.
H
2455
2.
Lechtýnský J.
2353
0:1
Špaček P.
V
2357
2.
Červený M.
H
2389
0:1
Svoboda S.
H
2397
3.
Miesbauer J.
H
2255
1/2
Bednář M.
2268
3.
Hrabuša M.
C
2367
1/2
Polášek J.
2328
4.
Hausner I.
2337
1/2
Kolář P.
2166
4.
Jedlička A.
2238
1/2
Doležal R.
2371
5.
Novotný M.
H
2311
1/2
Munk P.
2112
5.
Buločkin M.
2099
1/2
Soural J.
2193
6.
Vybíral Z.
2241
1:0
Čermák M.
2105
6.
Černý D.
2090
0:1
Istoňa M.
C
2279
7.
Borkovec M.
H
2209
+:-
0
0
7.
Lahner J.
2309
1:0
Postupa P.
2253
8.
Richtrová E.
2180
+:-
0
0
8.
Bujnoch R.
2205
1:0
Vokoun J.
2147
5 : 3
4 : 4
Bartoš Unichess
– SK OAZA Praha
TJ Slavia Hradec Králové – TJ Neratovice A
Rozhodčí: Jakuš
Lubomír
Rozhodčí: Bielavský Jiří
1.
Michalík P.
V
2555
1:0
Svoboda V.
H
2413
1.
Petr M.
H
2462
1/2
Velička P.
H
2413
2.
Černoušek L.
V
2464
1/2
Straka V.
H
2364
2.
Čech P.
H
2349
0:1
Rašík V.
H
2456
3.
Bernášek J.
V
2480
1/2
Hollan M.
2210
3.
Nun J.
2301
1/2
Kourousis E.
2403
4.
Šimek P.
2362
1:0
Jelínek M.
2145
4.
Ringel Z.
2251
1:0
Orság M.
2327
5.
Kovář V.
2246
0:1
Výprachtický D.
2282
5.
Pokorný Z.
2254
1:0
Schula M.
2313
6.
Kuba J.
2306
1/2
Vedral O.
2207
6.
Šafařík J.
2186
1/2
Forman Š.
2293
7.
Šlampa J.
2196
0:1
Pirklová H.
2095
7.
Novák R.
2126
1/2
Purnoch J.
2126
8.
Bartoš J.
2205
1/2
Čmiko J.
2012
8.
Šolc F.
2038
0:1
Šťastný J.
H
2235
4 : 4
4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Bartoš Unichess
10
6
4
0
22
47.5
:
32.5
31
2.
TJ Neratovice A
10
6
3
1
21
49
:
31
31
3.
ŠK Dopravní
podnik Praha
10
6
3
1
21
47.5
:
32.5
30
4.
TJ Slavia Hradec
Králové
10
5
2
3
17
39.5
:
40.5
21
5.
ŠK Sokol
Vyšehrad
10
4
3
3
15
42
:
38
25
6.
SK OAZA Praha
10
4
2
4
14
38
:
42
23
7.
TJ Pankrác
10
3
3
4
12
40.5
:
39.5
22
8.
TJ Bohemians
Praha
10
3
3
4
12
38.5
:
41.5
25
9.
QCC České
Budějovice
10
3
3
4
12
37.5
:
42.5
21
10.
2222 ŠK Polabiny
B
10
2
5
3
11
39.5
:
40.5
20
11.
TJ Neratovice B
10
2
1
7
7
34
:
46
13
12.
ŠK JOLY Lysá nad
Labem C
10
0
0
10
0
26.5
:
53.5
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .