27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid Pardubice F - Chrudim C 1:4, Krucemburk - Železné hory B 1:4, Rapid Pardubice D - Rapid Pardubice E 1,5:3,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory C - Rapid Pardubice G 4,5:1,5, Chotěboř C volno Po druhém kole jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6 bodů (Rapid Pardubice E a Železné hory B).
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
volný los – TJ
CHS Chotěboř C
ŠK Rapid Pardubice F – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Fiala Jan
1.
Macek O.
V
1919
0:1
Kokeš B.
V
1962
2.
Joukl J.
1718
1/2
Němec B.
V
1793
3.
Fiala J.
V
1601
1/2
Krys J.
1622
4.
Štěpán J.
1359
0:1
Němec V.
1638
5.
Kvapil P.
1012
0:1
Sokol P.
1444
1 : 4
TJ Sokol
Krucemburk – ŠS Železné hory B
ŠK Rapid Pardubice D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Tyč
Miroslav
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Kačor P.
1607
0:1
Jura J.
1518
1.
Svítil R.
V
1656
0:1
Joukl M.
V
1523
2.
Kafka R.
1556
0:1
Tyč M.
V
1728
2.
Štekl F.
V
1271
1/2
Kalhous M.
1519
3.
Michal M.
H
1637
0:1
Vojáček J.
1358
3.
Seidl V.
1000
0:1
Sedlák P.
H
1462
4.
Melichar J.
H
1457
1/2
Kravařík J.
1362
4.
Vytiska J.
1000
0:1
Vinš K.
1352
5.
Štorek L.
1391
1/2
Tyč J.
1246
5.
Čapoun K.
1000
1:0
Šetina M.
1000
1 : 4
1.5 : 3.5
2222 ŠK
Polabiny G – NOPO Miřetice
ŠS Železné hory C – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Vorel
Bohuslav
Rozhodčí: Šilar Lubomír
1.
Škorpík F.
1582
1/2
Janoušek P.
H
1665
1.
Šilar L.
V
2039
1:0
Hon J.
V
1731
2.
Krejčí J.
1520
1:0
Janoušek L.
1522
2.
Nešpůrek J.
1353
1/2
Jambor L.
1528
3.
Kvapil J.
C
1465
1:0
Kůs M.
1414
3.
Roub R.
1273
1:0
Laurin J.
1330
4.
Melichar Z.
1422
0:1
Samková P.
1286
4.
Hrdlička J.
1239
1:0
Blažek M.
V
1000
5.
Vorel B.
1526
1:0
Janoušek J.
1161
5.
Roub R.
V
1397
1:0
Rosenberger T.
1000
3.5 : 1.5
4.5 : 0.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Rapid
Pardubice E
2
2
0
0
6
7.5
:
2.5
6
2.
ŠS Železné hory B
2
2
0
0
6
7
:
3
6
3.
TJ ŠO Chrudim C
2
1
1
0
4
6.5
:
3.5
5
4.
ŠS Železné hory C
1
1
0
0
3
4.5
:
0.5
4
5.
2222 ŠK Polabiny
G
2
1
0
1
3
5.5
:
4.5
5
6.
NOPO Miřetice
2
1
0
1
3
5.5
:
4.5
4
7.
Rapid G + DDM
Přelouč
2
1
0
1
3
3.5
:
6.5
3
8.
TJ CHS Chotěboř C
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
2
9.
ŠK Rapid
Pardubice F
2
0
0
2
0
3
:
7
2
10.
ŠK Rapid
Pardubice D
2
0
0
2
0
2.5
:
7.5
1
11.
TJ Sokol
Krucemburk
2
0
0
2
0
2
:
8
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .