27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Miřetice - Rapid Pardubice D 4:1, Rapid Pardubice G - Polabiny G 3:2, Rapid Pardubice E - Krucemburk 4:1, Železné hory B - Rapid Pardubice F 3:2, Chrudim C - Chotěboř C 2,5:2,5, Železné hory C volno
Pořadí po 1.kole
Poř.
Družstvo
Utkání
+
=
-
Body
PH1
PH2
1
NOPO Miretice
1
1
0
0
3
4
1,5
2
SK Rapid Pardubice E
1
1
0
0
3
4
1,5
3
Rapid G + DDM
Prelouc
1
1
0
0
3
3
1,5
4
SS Zelezne hory B
1
1
0
0
3
3
1,5
5
TJ SO Chrudim C
1
0
1
0
1
2,5
1
6
TJ CHS Chotebor C
1
0
1
0
1
2,5
1
7
SK Rapid
Pardubice F
1
0
0
1
0
2
1
8
2222 SK Polabiny
G
1
0
0
1
0
2
1
9
TJ Sokol
Krucemburk
1
0
0
1
0
1
0
10
SK Rapid
Pardubice D
1
0
0
1
0
1
0
11
SS Zelezne hory C
0
0
0
0
0
0
0
Výsledky na šachovnicích
NOPO Miretice
4
-
1
SK Rapid Pardubice D
Janoušek Petr H Z
1658
½
-
½
1654
Svítil
Radek V K Z
Janoušek Ladislav K Z
1529
½
-
½
1236
Kurka Petr V ZK
Kůs Miroslav Z ZK
1414
1
-
0
0
Seidl Václav Z
Samková Pavla Z
1286
1
-
0
1069
Hong Biyu Z
Janoušek Jiří
1161
1
-
0
0
Vytiska Jan
Rapid G + DDM Prelouc
3
-
2
2222 SK Polabiny G
Hon Jiří V K Z
1714
1
-
0
1692
Čermák
Dušan V Z
Jambor Ladislav Z ZK
1503
1
-
0
1594
Škorpík František Z ZK
Laurin Jakub Z
0
1
-
0
1515
Krejčí Jan K Z
Blažek Marek V Z
0
0
-
1
1503
Kvapil Jan C Z
Rosenberger Tomáš Z
0
0
-
1
1422
Melichar Zdeněk Z
SK Rapid Pardubice E
4
-
1
TJ Sokol Krucemburk
Joukl Martin V Z ZK
1512
1
-
0
1620
Kačor Petr
Z
Kalhous Miroslav K Z
1512
½
-
½
1559
Kafka Roman Z ZK
Sedlák Petr H Z
1453
1
-
0
1409
Štorek Ladislav Z
Vinš Karel Z
1345
½
-
½
1656
Kašpar Libor
Šetina Marek Z
0
1
-
0
1381
Hülle Jan
SS Zelezne hory B
3
-
2
SK Rapid Pardubice F
Jura Jiří Z ZK
1520
0
-
1
1930
Macek
Ondřej V Z
Veselý Emanuel H Z
1756
0
-
1
1699
Joukl Jakub Z ZK
Polách Jakub H
1586
1
-
0
1639
Fiala Jan V K Z
Kravařík Jindřich
1338
1
-
0
1415
Macek Jaroslav Z
Tyč Jakub
1237
1
-
0
1021
Kvapil Paul
TJ SO Chrudim C
2½
-
2½
TJ CHS Chotebor C
Kokeš Bohuslav V Z ZK
1949
1
-
0
1583
Pejřimovská
Viola Ruby Z
Němec Bohumil V K
1802
0
-
1
1444
Pejřimovský Tadeáš Rubel Z
Krys Jan Z
1620
1
-
0
1268
Včela Martin Z
Bureš Zbyněk Z
1517
½
-
½
1320
Jun Robert Z
Sokol Pavel
1466
0
-
1
1324
Jun Rostislav
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .