27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. - Zaječice 5:3, Bohemia Pardubice A - Chotěboř B 6:2, Litomyšl - Lanškroun B 6:2, Polabiny D - Žamberk 6:2, Vysoké Mýto B - Bohemia Pardubice B 5:3, Letohrad - Hlinsko 6:2 Po třech kolech jsou v čele pardubická družstva Polabiny D a Bohemia A s 9 body, na konci tabulky jsou Chotěboř B a Bohemia Pardubice B (obě bez bodu).
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2019/2020 – PDŠS
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 24. 11. 2019
ŠK Ústí nad
Orlicí – Sokol Zaječice
ŠK Bohemia Pardubice A – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Sabol M.
H
2261
1:0
Vařejčko J.
H
2255
1.
Horáček M.
2103
1:0
Krejčík T.
1925
2.
Šmajzr M.
2150
1:0
Brožka K.
H
1959
2.
Kastner O.
2008
1/2
Sukdolák R.
1982
3.
Holásek P.
2115
1:0
Hájek L.
2058
3.
Novák A.
2068
1:0
Fiala M.
1815
4.
Jániš P.
1927
1/2
Hájek J.
2031
4.
Houška B.
H
1992
1/2
Tomek K.
1797
5.
Netušil J.
1937
0:1
Hájek J.
1900
5.
Třasák O.
1982
1/2
Pejřimovská V.
1607
6.
Poslušný M.
1967
0:1
Malivánek J.
H
2071
6.
Vodička P.
1984
1/2
Klabeneš P.
1672
7.
Grundman V.
H
2009
1:0
Konrád F.
1784
7.
Daněk P.
1882
1:0
Včela M.
1264
8.
Hrobař V.
1977
1/2
Brožka K.
1695
8.
Kuzmin S.
1953
+:-
0
0
5 : 3
6 : 2
ŠK při DDM
Litomyšl – TJ Lanškroun B
2222 ŠK Polabiny D – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Bartošová Lucie
Rozhodčí: Törvenyi Roman
1.
Škeřík K.
1955
0:1
Pokorný T.
V
2177
1.
Jiroušek J.
2100
1:0
Groh J.
H
2005
2.
Daniel M.
H
2056
1:0
Solil R.
2037
2.
Jareš M.
1901
1/2
Holásek V.
1931
3.
Doseděl J.
H
2011
1/2
Vaculík J.
1669
3.
Sýkora J.
H
2056
1:0
Dungl P.
1912
4.
Zeman M.
1934
1/2
Kalousová J.
1575
4.
Řezníček D.
V
2111
1/2
Kalous T.
1859
5.
Jirsa L.
1979
1:0
Palla S.
1662
5.
Hostinský J.
V
2127
1/2
Brdíček D.
1824
6.
Bartošová L.
1905
1:0
Boháč L.
1599
6.
Trojan L.
1954
1:0
Martinec J.
1754
7.
Šváb J.
1847
1:0
Křivohlávek J.
1385
7.
Just P.
1989
1/2
Kacálek K.
1786
8.
Odstrčil J.
1837
1:0
Lapáček L.
1409
8.
Törvenyi R.
1972
1:0
Vaníček J.
H
1663
6 : 2
6 : 2
ŠK Vysoké Mýto
B – ŠK Bohemia Pardubice B
TJ Spartak Letohrad – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Kosek
Jiří
Rozhodčí: Kameník David
1.
Ptáček L.
2091
1:0
Kvapil P.
1678
1.
Lorenc A.
1946
1:0
Baudyš O.
2093
2.
Kosek M.
V
2147
0:1
Mudruňka P.
1927
2.
Mikyska K.
1940
1:0
Novotný O.
H
1823
3.
Kosek J.
V
2073
1:0
Bartoš K.
1898
3.
Kraus O.
H
1918
1/2
Roušar Z.
1884
4.
Lipavský D.
1940
1/2
Králová G.
H
1576
4.
Janeček V.
1907
1:0
Adámek M.
1855
5.
Kučera J.
1910
1:0
Petružálek J.
1784
5.
Lorenc J.
1854
1/2
Dvořák S.
1913
6.
Podgorný R.
1672
1/2
Stehlík P.
1475
6.
Kameník D.
H
1795
1/2
Zámečník J.
1844
7.
Sabolová G.
1834
1:0
Kvapil P.
H
1493
7.
Řehák J.
1763
1:0
Šťulík J.
1768
8.
Ptáček M.
1737
0:1
Starý V.
H
1387
8.
Maceška B.
1740
1/2
Vacek J.
1473
5 : 3
6 : 2
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
D
3
3
0
0
9
16
:
8
11
2.
ŠK Bohemia
Pardubice A
4
3
0
1
9
19
:
13
11
3.
ŠK při DDM
Litomyšl
3
2
1
0
7
16.5
:
7.5
13
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí
3
2
1
0
7
14.5
:
9.5
11
5.
ŠK Vysoké Mýto B
3
2
1
0
7
14
:
10
9
6.
Sokol Zaječice
3
2
0
1
6
15
:
9
11
7.
SK + Sokol
Žamberk
3
1
1
1
4
11.5
:
12.5
5
8.
TJ Spartak
Letohrad
3
1
0
2
3
11
:
13
5
9.
TJ Lanškroun B
3
0
1
2
1
9
:
15
4
10.
ŠO Hlinsko
3
0
1
2
1
8.5
:
15.5
3
11.
ŠK Bohemia
Pardubice B
4
0
0
4
0
10.5
:
21.5
6
12.
TJ CHS Chotěboř
B
3
0
0
3
0
6.5
:
17.5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .