27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 21.ledna 2018 pokračovala 1.liga západ zápasy šestého kola, v němž Polabiny B hostily průběžně vedoucí družstvo Bartoš Unichess a podlehly mu 3:5. Další výsledky: Vyšehrad Praha - Lysá n/L. C 5,5:2,5, Dopravní podnik Praha - Pankrác Praha 5,5:2,5, Bohemians Praha - OAZA Praha 4:4, Neratovice B - Neratovice A 2,5:5,5, České Budějovice - Hradec Králové 1,5:6,5 V čele soutěže stále zůstává družstvo Bartoš Unichess se 16-ti body o pouhý bod před Neratovicemi A, Polabiny B se propadly na šestou příčku a závěr tabulky stále tvoří Lysá n/L. C, Neratovice B a České Budějovice.
1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
ŠK Sokol
Vyšehrad – ŠK JOLY Lysá nad Labem C
ŠK Dopravní podnik Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí:
Paulovič Milan
Rozhodčí: Matyska Jiří
1.
Londýn R.
2426
1/2
Špaček P.
V
2360
1.
Carlsson P.
C
2450
1/2
Jirovský M.
H
2451
2.
Vichnar D.
2443
1:0
Kolář P.
2169
2.
Neuman P.
2452
1/2
Polášek J.
2339
3.
Tuma J.
2267
1:0
Munk P.
2122
3.
Frolov A.
C
2407
1:0
Doležal R.
2381
4.
Michálek J.
H
2256
1/2
Košnář M.
2140
4.
Plischki S.
C
2395
1:0
Soural J.
2227
5.
Netušil M.
2213
1:0
Husárik B.
2101
5.
Burdalev K.
2361
1/2
Istoňa M.
C
2280
6.
Filipi Š.
2210
0:1
Čermák M.
2100
6.
Jurásek M.
2300
1:0
Sokolov A.
C
2383
7.
Rut V.
2163
1/2
Kořenek F.
1984
7.
Přibyl M.
2317
1:0
Matras O.
2286
8.
Vaněk P.
2064
1:0
Fencl P.
2045
8.
Adámek Z.
2219
0:1
Postupa P.
2246
5.5 : 2.5
5.5 : 2.5
TJ Bohemians
Praha – SK OAZA Praha
TJ Neratovice B – TJ Neratovice A
Rozhodčí: Jakuš
Lubomír
Rozhodčí: Drahotský Luboš
1.
Jirka J.
2427
1:0
Svoboda V.
H
2424
1.
Rubeš J.
H
2292
1/2
Rašík V.
H
2466
2.
Tričkov V.
2321
0:1
Straka V.
H
2373
2.
Umanec F.
H
2256
0:1
Kourousis E.
2388
3.
Petr J.
2327
0:1
Hollan M.
2184
3.
Gregor J.
2228
1/2
Hinks-Edwards T.
2372
4.
Svatoš J.
H
2277
1/2
Výprachtický D.
2274
4.
Fajman P.
2219
1/2
Orság M.
2344
5.
Dubanský B.
2230
1:0
Vedral O.
2201
5.
Pochinkov A.
2034
0:1
Olšarová K.
H
2325
6.
Znamenáček K.
2212
1/2
Kořenová M.
2154
6.
Bargel M.
2140
0:1
Jandourek L.
2233
7.
Voříšek J.
2229
0:1
Pirklová H.
2112
7.
Havelka J.
2169
1/2
Purnoch J.
2155
8.
Folk P.
H
2180
1:0
Čmiko J.
2014
8.
Doležal V.
2013
1/2
Burda R.
2084
4 : 4
2.5 : 5.5
QCC České
Budějovice – TJ Slavia Hradec Králové
2222 ŠK Polabiny B – Bartoš Unichess
Rozhodčí: Hejda
Martin
Rozhodčí: Kameník David
1.
Vokáč M.
2383
1/2
Petr M.
H
2477
1.
Votava J.
V
2526
1/2
Černoušek L.
V
2468
2.
Novotný M.
H
2294
1/2
Nun J.
2295
2.
Hrabuša M.
C
2375
0:1
Bernášek J.
V
2480
3.
Vybíral Z.
2249
0:1
Možný M.
H
2285
3.
Vrána J.
2320
1/2
Jurčík M.
C
2460
4.
Cuhra M.
2214
1/2
Havlíková K.
H
2257
4.
Jedlička A.
2227
1/2
Šimek P.
2357
5.
Richtrová E.
2192
0:1
Ringel Z.
2241
5.
Buločkin M.
2118
0:1
Vrbata Z.
2333
6.
Nídl P.
2170
0:1
Pokorný Z.
2256
6.
Černý D.
2037
1:0
Kuba J.
2307
7.
Bostl F.
2151
0:1
Šafařík J.
2191
7.
Vařejčko J.
H
2262
0:1
Šlampa J.
2204
8.
Nejdl E.
2080
0:1
Novák R.
2119
8.
Ludvík T.
2165
1/2
Pokorný P.
2180
1.5 : 6.5
3 : 5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Bartoš Unichess
6
5
1
0
16
28.5
:
19.5
18
2.
TJ Neratovice A
6
5
0
1
15
31.5
:
16.5
20
3.
ŠK Dopravní
podnik Praha
6
4
1
1
13
28.5
:
19.5
18
4.
ŠK Sokol
Vyšehrad
6
3
1
2
10
25.5
:
22.5
16
5.
TJ Slavia Hradec
Králové
6
3
1
2
10
25.5
:
22.5
14
6.
2222 ŠK Polabiny
B
6
2
3
1
9
25.5
:
22.5
14
7.
TJ Bohemians
Praha
6
2
2
2
8
24
:
24
15
8.
TJ Pankrác
6
2
1
3
7
24
:
24
12
9.
SK OAZA Praha
6
2
1
3
7
20.5
:
27.5
13
10.
QCC České
Budějovice
6
1
2
3
5
20.5
:
27.5
11
11.
TJ Neratovice B
6
0
1
5
1
18.5
:
29.5
6
12.
ŠK JOLY Lysá nad
Labem C
6
0
0
6
0
15.5
:
32.5
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .