27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 2.ligy skupiny D v jediném krajovém derby uštědřila doma Polička první prohru Chotěboři v poměru 5:3, Rapid Pardubice přivezl z Kolína všechny body za těsnou výhru 4,5:3,5, Vysoké Mýto hrálo doma s Lokomotivou Brno nerozhodně 4:4 a Chrudim opět vyšla naprázdno, když podlehla v Brně Moravské Slavii B Jezdcům Jundrov 5:3. Další výsledky: Dalešice - Ořechov 5,5:2,5, Kutná Hora - Náměšť n/O. 6:2. Na obou pólech tabulky se nic nezměnilo - i nadále suverénně vede Moravská Slavia Brno B s plným počtem 18 bodů, poslední stále zůstává Chrudim s pouhými dvěma body.
2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 13. 01. 2019
Caissa Pivovar
Dalešice – OREL Ořechov
TJ Štefanydes Polička – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí:
Svíženský Luboš
Rozhodčí: Schaffer David
1.
Buchníček P.
H
2334
0:1
Lakatoš T.
2142
1.
Švanda O.
2241
1:0
Říha V.
H
2137
2.
Sedláček O.
H
2219
1/2
Nový M.
2170
2.
Krátký J.
H
2062
1/2
Tůma J.
2296
3.
Růžička J.
H
2197
1:0
Moulis M.
2077
3.
Kastner O.
H
2020
1/2
Vala F.
H
2177
4.
Lampíř T.
2039
1:0
Páral S.
1994
4.
Lorenc O.
2069
1/2
Jun R.
1971
5.
Svíženský L.
1932
1:0
Kubíček P.
1970
5.
Houška B.
2043
0:1
Tůma J.
2033
6.
Košut T.
1862
1/2
Messerschmidt S
2009
6.
Komárková M.
2005
1/2
Petrus L.
1958
7.
Zelený T.
1864
1:0
Kubát P.
2004
7.
Stodola M.
1974
1:0
Hospodka J.
1959
8.
Mezlík S.
1938
1/2
Borovský A.
C
1954
8.
Pavlíček L.
1983
1:0
Suchomelová S.
H
1961
5,5 : 2,5
5 : 3
ŠK Vysoké Mýto
– Lokomotiva Brno
Moravská Slavia Brno B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Sabol
Marian
Rozhodčí: Šťastná Vladimíra
1.
Sabol M.
2298
0:1
Šklíba M.
2310
1.
Maslík M.
C
2356
1:0
Jedlička A.
H
2226
2.
Ptáček L.
2080
1/2
Nehyba M.
H
2123
2.
Holemář D.
2301
1:0
Bujnoch R.
H
2223
3.
Grundman V.
H
1997
1:0
Kratochvíl M.
2221
3.
Maslíková V.
C
2244
0:1
Němec P.
2239
4.
Kosek M.
2123
1/2
Kulovaná E.
H
2182
4.
Nepomucký O.
2166
0:1
Hlaváček R.
2118
5.
Kosek J.
2067
0:1
Kratochvíl K.
2159
5.
Skácelík P.
2171
1:0
Malivánek J.
2055
6.
Doseděl J.
2067
1:0
Veselý J.
1968
6.
Tikovský A.
2173
1:0
Kokeš B.
1986
7.
Kučera J.
1902
1:0
Sládek V.
H
1928
7.
Bureš V.
2115
1/2
Krys J.
2038
8.
Lipavský D.
1961
0:1
Kureš M.
1878
8.
Kredl K.
2096
1/2
Hájek J.
H
1919
4 : 4
5 : 3
TJ Sparta Kutná
Hora – TJ Náměšť n/Oslavou
Sokol Kolín – ŠK Rapid Pardubice
Rozhodčí: Skála
Jaromír
Rozhodčí: Hons Petr
1.
Polák B.
2168
1/2
Dittrich P.
2232
1.
Jirovský P.
2336
1/2
Prandstetter E.
2221
2.
Daneš J.
2234
1:0
Mejzlík V.
2173
2.
Moravec M.
2196
0:1
Smutný J.
H
2195
3.
Keller D.
2128
1:0
Mičulka P.
2072
3.
Hora M.
H
2161
0:1
Holásek P.
H
2147
4.
Černovský J.
2111
1/2
Mičulka D.
2060
4.
Brezmen P.
2101
1/2
Hlavnička J.
2136
5.
Vinklárek O.
2079
1:0
Mrazík T.
H
1938
5.
Beneš P.
2093
1/2
Sýkora J.
2068
6.
Vrkota M.
2057
1/2
Richterová J.
1786
6.
Tesař P.
H
2054
0:1
Veselý T.
2054
7.
Štolba M.
2041
1:0
Feldvábl V.
1664
7.
Michálek F.
2032
1:0
Hennig T.
2027
8.
Skála J.
1907
1/2
Richter R.
H
1486
8.
Kronowetter B.
H
2014
1:0
Kastner V.
1954
6 : 2
3,5 : 4,5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Moravská Slavia
Brno B
6
6
0
0
18
36
:
12
29
2.
TJ CHS Chotěboř
6
4
1
1
13
26,5
:
21,5
16
3.
ŠK Rapid
Pardubice
6
4
0
2
12
28
:
20
17
4.
TJ Štefanydes
Polička
6
3
1
2
10
24,5
:
23,5
12
5.
OREL Ořechov
6
3
0
3
9
25
:
23
17
6.
ŠK Vysoké Mýto
6
2
3
1
9
25
:
23
15
7.
Lokomotiva Brno
6
2
1
3
7
24
:
24
13
8.
TJ Sparta Kutná
Hora
6
2
1
3
7
23,5
:
24,5
10
9.
Sokol Kolín
6
2
1
3
7
22,5
:
25,5
11
10.
Caissa Pivovar
Dalešice
6
2
0
4
6
21
:
27
12
11.
TJ Náměšť
n/Oslavou
6
1
0
5
3
14
:
34
8
12.
TJ ŠO Chrudim
6
0
2
4
2
18
:
30
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .