27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Svitavy 4:4, Dolní Čermná - Moravská Třebová 2:6, Ústí n/O. C - Horní Čermná 7:1, Ústí n/O. D - Mistrovice 4,5:3,5, Kunvald - Česká Třebová 3:5, Polička B - Lanškroun B 2:6 V čele tabulky zůstává Lanškroun B a ani na konci tabulky nedošlo k žádným změnám - poslední dvě kola mohou být ještě dramatická.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 24. 02. 2019
Šachový klub
Choceň – ŠK Svitavy
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí:
Janeček František
Rozhodčí: Glembek Bohumír
1.
Janeček V.
H
1850
1:0
Kotva M.
1967
1.
Hrobař V.
V
2050
1:0
Dušek J.
1739
2.
Marinov P.
H
1820
0:1
Vodička M.
1706
2.
Netušil J.
1932
1:0
Cimprich M.
1714
3.
Podgorný R.
H
1697
1/2
Křeček J.
1685
3.
Jániš P.
V
1919
1:0
Betlach J.
1655
4.
Vavroušek P.
1680
1:0
Maděra S.
1675
4.
Mareš P.
V
1891
1/2
Pecháček T.
1826
5.
Janeček F.
1697
1/2
Rosenkranz J.
1628
5.
Volf J.
1958
1:0
Vacek M.
1500
6.
Nedelčev R.
1543
0:1
Velešík M.
1601
6.
Smola J.
1819
1:0
Šilar J.
1549
7.
Šmejdíř W.
1526
0:1
Bulva F.
H
1615
7.
Glembek B.
1759
1:0
Šilar J.
1547
8.
Flos P.
1430
1:0
Moravec J.
H
1268
8.
Kobr M.
1330
1/2
Balcar V.
1223
4 : 4
7 : 1
ŠK Ústí nad
Orlicí D – Sokol Mistrovice
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – Proplast Česká
Třebová
Rozhodčí: Dudla
Martin
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Holásek V.
V
1773
1:0
Mikyska K.
H
1959
1.
Havrlík P.
H
1836
0:1
Hurt L.
2095
2.
Šmajzrová V.
H
1725
0:1
Lorenc A.
H
1949
2.
Keprta S.
H
1876
1/2
Vencl J.
1701
3.
Holásek V.
1784
1/2
Bouchal L.
1763
3.
Vymetálek P.
1767
1/2
Kovář V.
1594
4.
Píše J.
1744
1:0
Bouchal T.
1557
4.
Vaníček J.
1696
1:0
Klatka M.
1459
5.
Kylar P.
1758
1:0
Sysr P.
H
1545
5.
Hodek R.
1641
1/2
Bureš M.
1540
6.
Dudla M.
1661
1/2
Špinler B.
1444
6.
Dvořák E.
1645
0:1
Pelcl K.
1808
7.
Píše M.
1298
0:1
Hanák V.
1501
7.
Kalous T.
H
1854
1/2
Jasanský K.
1683
8.
Švec J.
1488
1/2
Langr P.
1520
8.
Štěpán S.
1590
0:1
Petrželka K.
1861
4.5 : 3.5
3 : 5
ŠK Dolní Čermná
– TJ Slovan Moravská Třebová
TJ Štefanydes Polička B – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Motl
Ladislav
Rozhodčí: Schaffer David
1.
Merta M.
1739
0:1
Grepl P.
1901
1.
Sodomka A.
1914
0:1
Pokorný T.
V
2178
2.
Merta J.
1808
1/2
Meleško A.
1814
2.
Švanda A.
1934
1:0
Solil R.
V
2038
3.
Motl L.
1619
0:1
Sojma Z.
1831
3.
Schaffer O.
1850
1/2
Kupsa M.
H
1947
4.
Slavíček M.
1700
1/2
Liebl P.
1738
4.
Schaffer D.
1668
1/2
Vaculík J.
1678
5.
Marek M.
H
1659
1/2
Chvojka A.
1725
5.
Kopecký V.
1567
0:1
Palla S.
1694
6.
Nikl J.
1709
0:1
Endl V.
1572
6.
Ryšavá M.
1335
0:1
Boháč L.
1593
7.
Marek J.
1418
1/2
Dvořák J.
1505
7.
Martínek M.
1383
0:1
Kalousová J.
1555
8.
Seidl P.
1538
0:1
Šmíd F.
H
1724
8.
Langrová I.
1442
0:1
Horák V.
1545
2 : 6
2 : 6
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
9
8
0
1
24
47.5
:
24.5
36
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
9
7
2
0
23
55
:
17
46
3.
ŠK Svitavy
9
6
2
1
20
44.5
:
27.5
35
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
9
5
1
3
16
37
:
35
22
5.
TJ Slovan
Moravská Třebová
9
4
2
3
14
39
:
33
27
6.
Šachový klub
Choceň
9
4
2
3
14
35
:
37
23
7.
TJ Štefanydes
Polička B
9
3
2
4
11
33.5
:
38.5
21
8.
Proplast Česká
Třebová
9
3
1
5
10
31
:
41
19
9.
Sokol Mistrovice
9
2
1
6
7
31
:
41
20
10.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
9
2
0
7
6
29.5
:
42.5
18
11.
ŠK Dolní Čermná
9
1
2
6
5
28.5
:
43.5
13
12.
ŠO Horní Čermná
9
1
1
7
4
20.5
:
51.5
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .