27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním 11.kole 1.ligy západ hostily Polabiny neúplný Vyšehrad Praha a letošní 'remizovou' sezonu uzavřely vítězstvím 5,5:2,5. Další výsledky: Dopravní podnik Praha - Město Lysá n/L. 5:3, OAZA Praha - České Budějovice 3,5:4,5, Turnov B - Neratovice 4,5:3,5, Dukla Praha - Kozolupy 1,5:6,5, Pankrác Praha - Hradec Králové 3:5 Šanci postupu nepropásl vedoucí sezonu sezonu Dopravní podnik Praha a vítězstvím potvrdil první místo s právem postupu do Extraligy. Sestup do 2.ligy už neminul družstva Dukla Praha a Město Lysá n/L. , třetím sestupujícím se po dlouhých letech stala Slavie Hradec Králové .
Výsledky 11
kola
11.1
6
SK OAZA Praha
3,5 - 4,5
12
QCC Ceske Budejovice
1
FM
Straka Vojtěch
2366
1 : 0
FM
Miesbauer Jan
2402
2
FM
Výprachtický
David
2341
½ :
½
GM
Vokáč Marek
2343
3
FM
Havelka Josef
2354
½ :
½
IM
Hausner Ivan
2349
4
Jelínek Michal
2100
0 : 1
GM
Lechtýnský Jiří
2338
5
Oreský Jan
2211
1 : 0
Vybíral Zdeněk
2274
6
Vedral Oldřich
2237
0 : 1
Zeman Matyáš
2244
7
WIM
Kořenová Martina
2146
0 : 1
Borkovec Milan
2259
8
Pirklová Hana
2124
½ :
½
WGM
Richtrová Eliška
2189
11.2
7
SK Dopravni podnik
Praha
5,0 - 3,0
5
SK Mesta Lysa nad
Labem
1
GM
Carlsson Pontus
2459
½ :
½
Bednář Marcel
2230
2
GM
Voloshin Leonid
2373
½ :
½
IM
Špaček Petr
2353
3
IM
Frolov Artur
2440
½ :
½
IM
Priehoda
Vítězslav
2360
4
IM
Plischki
Sebastian
2412
1 : 0
IM
Neckář Lubomír
2285
5
FM
Burdalev Kirill
2389
½ :
½
Husárik Braňko
2111
6
IM
Kulhánek Tomáš
2316
½ :
½
Kožený Pavel
2029
7
IM
Přibyl Josef
2247
½ :
½
Jirk Aleš
2132
8
Rous Daniel
2225
1 : 0
Kořenek
František
1968
11.3
8
TJ Pankrac
3,0 - 5,0
4
TJ Slavia Hradec
Kralove
1
GM
Jirovský Miloš
2452
½ :
½
GM
Petr Martin
2463
2
IM
Polášek Jaroslav
2365
½ :
½
IM
Čech Pavel
2326
3
FM
Sokolov
Alexander
2394
½ :
½
IM
Nun Jiří
2309
4
FM
Ištoňa Martin
2269
½ :
½
WIM
Petrová Kristýna
2256
5
FM
Matras Ondřej
2221
0 : 1
FM
Pokorný Zdeněk
2211
6
Postupa Pavel
2187
0 : 1
Kracík Tomáš
2220
7
Plešek Jiří
2112
½ :
½
Šafařík Jakub
2183
8
FM
Vokoun Jan
2080
½ :
½
Nosek Jan
2021
11.4
9
2222 SK Polabiny
5,5 - 2,5
3
SK Sokol Vysehrad
1
GM
Votava Jan
2518
1 : 0
IM
Vávra Pavel
2359
2
IM
Hrabuša Matej
2406
½ :
½
FM
Londýn Radek
2412
3
FM
Vrána Jan
2365
½ :
½
Dočekal Jan
2280
4
WGM
Worek Joanna
2299
0 : 1
FM
Serrano Salvador
2305
5
FM
Jedlička Aleš
2236
½ :
½
Jaček Martin
2134
6
Říha Vojtěch
2288
1 : 0
Vaněk Petr
2050
7
Buločkin Martin
2199
1 : 0
Lacina Filip
2011
8
Hrdina Robin
2243
+ : -
-
11.5
10
SO TJ Dukla Praha
1,5 - 6,5
2
TJ Sakal Kozolupy
1
Novák Petr
2242
0 : 1
GM
Štoček Jiří
2563
2
Fajman Petr
2198
0 : 1
FM
Sharashenidze
Akaki
2367
3
FM
Bauma Jiří
2180
0 : 1
GM
Neuman Petr
2397
4
Muroň Miroslav
2231
½ :
½
Turner Jan
2331
5
Sedláček Tomáš
2005
½ :
½
IM
Michálek Jan
2234
6
Pospěch Radim
1968
0 : 1
FM
Česal Jaroslav
2156
7
Sýkora Petr
1914
½ :
½
Folk Petr
2191
8
Krutina Ivan
1881
0 : 1
Turner Radek
2033
11.6
11
SK Zikuda Turnov B
4,5 - 3,5
1
TJ Neratovice
1
IM
Kraus Tomáš
2456
0 : 1
GM
Rašík Vítězslav
2468
2
IM
Sodoma Jan
2324
½ :
½
IM
Kourousis
Epaminondas
2390
3
IM
Studnička Tomáš
2331
½ :
½
FM
Rubeš Jan
2345
4
FM
Liška Jiří
2236
½ :
½
IM
Hinks-Edwards
Thomas
2353
5
Kučera Petr
2184
½ :
½
FM
Schula Michal
2275
6
WGM
Rodshtein Tereza
2234
1 : 0
FM
Forman Štěpán
2243
7
Vltavský
Vladimír
2181
½ :
½
Purnoch Josef
2134
8
Maršálek Zdeněk
2253
1 : 0
Bargel Martin
2083
Tabulka podle
startovní listiny
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
7
SK Dopravni
podnik Praha
11
8
1
2
25
56,5
17,5
2
12
QCC Ceske
Budejovice
11
8
1
2
25
50,5
16
3
6
SK OAZA Praha
11
6
2
3
20
52,5
19,5
4
8
TJ Pankrac
11
6
1
4
19
47
11
5
9
2222 SK Polabiny
11
4
5
2
17
49
14
6
11
SK Zikuda Turnov
B
11
5
2
4
17
44,5
12,5
7
1
TJ Neratovice
11
5
1
5
16
47,5
14,5
8
3
SK Sokol
Vysehrad
11
4
3
4
15
45
13
9
2
TJ Sakal
Kozolupy
11
4
3
4
15
40,5
10,5
10
4
TJ Slavia Hradec
Kralove
11
4
2
5
14
39,5
10,5
11
5
SK Mesta Lysa
nad Labem
11
0
2
9
2
32,5
6,5
12
10
SO TJ Dukla
Praha
11
0
1
10
1
23
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .