27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 27.dubna 2019 skončil v Pardubicícch Krajský přebor družstev žáků zápasy závěrečných tří kol, v nichž Polabiny C dokonaly své vítězné tažení a s plným počtem 21 bodů obsadily první místo s právem postupu do 1.ligy mládeže - Blahopřejeme !!! Druhé místo se ztrátou 7 bodů patří Ústí n/O. a třetí příčku s další tříbodovou ztrátou získala Polička B.
Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2018/2019
Organizátor :
KM PDŠS
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Jiří Krištof
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Čas na
rozmyšlenou : 2x40min.+30s/tah
Místo :
Chotěboř, Ústí nad Orlicí, Svitavy a Pardubice
Datum od :
2018/10/20 Datum do 2019/04/27
Ø ELO
turnaje : 1164
Tabulka podle startovní listiny
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
7
2222 ŠK Polabiny
C
7
7
0
0
21
36,5
17
2
6
ŠK Ústí nad
Orlicí
7
4
2
1
14
24
11
3
5
TJ Štefanydes
Polička B
7
3
2
2
11
24
11
4
3
Železné Hory
7
3
2
2
11
22
9
5
1
ŠK Svitavy
7
3
1
3
10
22
8,5
6
8
2222 ŠK Polabiny
D
7
2
0
5
6
13
5
7
4
Chotěbořští
draci C
7
1
1
5
4
10,5
4,5
8
2
TJ Lanškroun B
7
1
0
6
3
16
6,5
Sestava
družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK
Polabiny C (Rtg prům.:1516, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 21 / PH 2: 36,5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Liška Kryštof
1533
1
1
0
1
1
1
5
6
1472
2
Stoček Martin
1552
1
1
½
½
½
0
½
4
7
1284
3
Juchelka Marek
1443
1
1
1
1
1
1
½
6,5
7
1243
4
Třasáková Adéla
1523
1
1
0
1
1
1
1
6
7
1211
5
Šulcová Tereza Radmila
1347
1
1
1
1
1
5
5
1185
6
Pilná Jitka
1520
1
1
1
1
4
4
1112
7
Brázda Vít
1527
1
1
1
1
1
5
5
1043
10
Paar David
1090
1
1
1
1000
2. ŠK Ústí
nad Orlicí (Rtg prům.:1374, Kapitán: Holásek Pavel / PH 1: 14 / PH 2: 24)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Holásková Veronika
1435
1
1
0
2
3
1533
2
Leksová Soňa
1414
1
0
½
½
½
0
1
3,5
7
1369
3
Píše Michal
1310
1
0
1
0
1
1
0
4
7
1260
4
Kobr Matěj
1490
1
0
1
1
3
4
1304
5
Tran Tuan Anh
1230
1
0
1
1
1
1
1
6
7
1245
6
Šmajzrová Dominika
1342
½
0
0
1
1,5
4
1161
7
Holásek Tomáš
1100
1
0
0
+
0
0
0
2
7
1162
9
Macan Tomáš
1100
1
0
1
2
3
1007
3. TJ
Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1515, Kapitán: Schaffer David / PH 1: 11 / PH
2: 24)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Švanda Adam
1840
½
1
1,5
2
1633
2
Zeman Daniel
1727
0
½
1
0
1
2,5
5
1395
3
Brokl Daniel
1541
1
+
1
1
1
1
1
7
7
1289
4
Šafář Václav
1319
0
+
1
0
½
0
1
3,5
7
1286
5
Martínek Michal
1298
1
0
1
2
3
1297
6
Langrová Ilona
1364
½
+
1
0
0
0
1
3,5
7
1227
8
Dolejš Mikuláš
1062
1
+
2
2
1213
15
Šafář Adam
1000
0
+
0
0
1
4
1243
16
Urban Stanislav
1000
0
0
1
1
3
1260
4. Železné
Hory (Rtg prům.:1350, Kapitán: Šilar Lubomír / PH 1: 11 / PH 2: 22)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
CM
Jareš Michal
1853
½
½
1
1
1
1
1
6
7
1428
2
Nešpůrek Jakub
1352
0
½
1
1,5
3
1317
3
Roub Radek
1262
1
1
½
½
3
4
1253
4
Rožek Jan
1225
½
0
1
0
½
0
0
2
7
1252
5
Tyč Jakub
1213
0
½
1
0
0
0
1
2,5
7
1221
6
Hrdlička Jan
1192
1
1
1
0
1
0
0
4
7
1181
9
Hlína Adam
1095
0
1
1
2
1275
11
Hrdlička Jakub
1045
1
1
2
2
1050
12
Tyč Karel
1021
0
0
0
2
1187
16
Pekárek Jakub
0
0
0
1
1254
5. ŠK Svitavy
(Rtg prům.:1270, Kapitán: Krušina Adolf / PH 1: 10 / PH 2: 22)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Ďuriančík Michal
1426
1
½
1
1
0
1
0
4,5
7
1509
2
Moravec Jakub
1340
+
½
0
1
½
½
½
4
7
1340
3
Komárek Tobiáš
1065
+
0
0
½
1,5
4
1281
4
Kýr Michal
1265
+
1
0
0
0
0
½
2,5
7
1297
5
Václavík Patrik
1195
+
½
1
½
0
1
0
4
7
1227
6
Brázda Zdeněk
1150
+
0
+
½
1
1
0
4,5
7
1183
19
Kopecký Lukáš
1000
0
1
0
1
3
1209
6. 2222 ŠK
Polabiny D (Rtg prům.:1107, Kapitán: Hošek Milan / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Šlosar Jan
1119
0
1
½
1
0
0
0
2,5
7
1460
2
Váňa Jakub
1089
0
½
0
½
½
½
0
2
7
1313
3
Starý Vojtěch
1192
0
1
1
1
1
1
0
5
7
1305
4
Jindřišková Charlotte
1122
0
0
0
1
0
0
0
1
7
1258
5
Horák Prokop
1022
½
0
0
0
0
0
0
0,5
7
1221
6
Boughen Jessika
1000
0
1
0
1
0
0
0
2
7
1038
7.
Chotěbořští draci C (Rtg prům.:1237, Kapitán: Jun Rudolf / PH 1: 4 / PH 2:
10,5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pejřimovská Viola Ruby
1413
0
0
0
2
1633
2
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1319
-
-
0
0
1
1
5
1484
3
Jun Robert
1156
-
-
0
0
½
1
1
2,5
7
1406
4
Jun Rostislav
1069
-
-
0
½
0
0
1
1,5
7
1291
5
Včela Martin
1075
-
½
0
0
0
1
1,5
6
1291
6
Krupička Filip
1000
-
0
1
1
2
4
1240
10
Zmek Jaroslav
1100
-
0
0
0
0
0
5
1282
11
Nováček Jakub
1000
-
0
1
1
2
4
1112
15
Doležálek Max
1000
0
0
0
2
1096
8. TJ
Lanškroun B (Rtg prům.:1293, Kapitán: Krištof Jiří / PH 1: 3 / PH 2: 16)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Horák Vojtěch
1484
½
0
0
0
0
0,5
5
1548
2
Minář Milan
1090
0
0
0
0
0
1
0
1
7
1318
3
Večeř Martin
1262
0
½
0
½
½
1
0
2,5
7
1257
4
Málek Filip
1247
0
0
0
1
0
1
0
2
7
1242
5
Málková Barbora
1273
0
1
1
½
1
1
0
4,5
7
1224
6
Přibyl Adam
1069
0
1
1
2
1185
7
Sedlák Jakub
1254
1
½
1
1
1
4,5
5
1070
9
Sadílek Filip
1034
0
0
0
2
1260
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .