27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Lanškroun 3,5:4,5, Ústí n/O. A - Bohemia Pardubice 4:4, Ústí n/O. B - Chotěboř B 1:7, Vysoké Mýto B - Žamberk 6,5:1,5, Zaječice - Hlinsko 2,5:5,5, Letohrad - Litomyšl 3,5:4,5 Na čele tabulky i přes prohru zůstávají Polabiny D s dvoubodovým náskokem před Bohemií Pardubice a Lanškrounem, na konci tabulky zůstávají takřka beznadějně poslední Letohrad a Ústí n/O. B.
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
TJ Spartak
Letohrad – ŠK při DDM Litomyšl
Sokol Zaječice – ŠO Hlinsko
Rozhodčí:
Kameník David
Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1.
Komprda P.
H
2101
0:1
Pekař V.
H
2165
1.
Hájek J.
2005
1/2
Baudyš O.
2099
2.
Řehák J.
H
1769
0:1
Škeřík K.
1951
2.
Hájek L.
2032
1/2
Hanus M.
1985
3.
Mikyska K.
1959
0:1
Daniel M.
H
2092
3.
Jelínek M.
1932
0:1
Novotný O.
1853
4.
Lorenc A.
1949
1:0
Doseděl J.
H
2055
4.
Hájek J.
1918
1/2
Dvořák S.
1913
5.
Janeček V.
1850
1:0
Jirsa L.
2014
5.
Janoušek P.
H
1654
0:1
Roušar Z.
1891
6.
Lorenc J.
1844
0:1
Bartošová L.
1885
6.
Cach T.
1621
0:1
Šťulík J.
1760
7.
Kameník D.
H
1794
1/2
Šváb J.
1877
7.
Králová G.
H
1580
0:1
Janda L.
1782
8.
Maceška B.
1773
1:0
Zeman L.
1768
8.
Brožka K.
1689
1:0
Vašek P.
1489
3.5 : 4.5
2.5 : 5.5
ŠK Ústí nad
Orlicí A – ŠK Bohemia Pardubice
ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1.
Beil Z.
2206
1/2
Horáček M.
2119
1.
Jániš P.
1919
0:1
Jun R.
V
2016
2.
Holásek P.
2175
1/2
Kastner O.
2043
2.
Poslušný M.
1975
0:1
Tůma J.
V
2268
3.
Šmajzr M.
2173
1:0
Houška B.
H
2026
3.
Švéda L.
H
1859
0:1
Tůma J.
V
2047
4.
Grundman V.
2025
0:1
Daněk P.
1883
4.
Holásek V.
1773
0:1
Sukdolák R.
1951
5.
Kalousek V.
1988
1/2
Bartoš K.
1877
5.
Kapoun V.
1844
1/2
Fiala M.
1821
6.
Mareš J.
1968
0:1
Třasák O.
1973
6.
Šmajzrová V.
H
1725
1/2
Novotný T.
1891
7.
Netušil J.
1932
1:0
Starý L.
H
1876
7.
Šmajzrová K.
1585
0:1
Klabeneš P.
1588
8.
Volf J.
1958
1/2
Mazura T.
1839
8.
Holásek V.
1784
0:1
Tomek K.
1786
4 : 4
1 : 7
ŠK Vysoké Mýto
B – SK+Sokol Žamberk
2222 ŠK Polabiny D – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Kosek
Jiří
Rozhodčí: Sýkora Josef
1.
Kosek J.
V
2062
1/2
Dungl P.
1878
1.
Hostinský J.
2126
1/2
Pokorný T.
2178
2.
Kosek M.
V
2148
1:0
Kalous T.
1854
2.
Půlpán M.
V
2072
1/2
Hrubeš P.
2163
3.
Lipavský D.
1944
1/2
Brdíček D.
1813
3.
Sýkora J.
H
2068
1/2
Krátký J.
2070
4.
Ptáček L.
V
2097
1/2
Martinec J.
1752
4.
Řezníček D.
2090
1:0
Solil R.
2038
5.
Marinov P.
1820
1:0
Vaníček J.
H
1696
5.
Trojan L.
1973
1/2
Meleško A.
H
1814
6.
Podgorný R.
1697
1:0
Mazura O.
1330
6.
Liduch F.
2019
0:1
Švub J.
1849
7.
Ptáček M.
1747
+:-
0
0
7.
Melichar V.
1948
0:1
Kupsa M.
H
1947
8.
Pavelka O.
1000
+:-
0
0
8.
Nešpůrek P.
1790
1/2
Kalousová J.
1555
6.5 : 1.5
3.5 : 4.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
D
7
6
0
1
18
35.5
:
20.5
24
2.
ŠK Bohemia
Pardubice
7
5
1
1
16
33
:
23
21
3.
TJ Lanškroun
7
5
1
1
16
32.5
:
23.5
22
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
7
4
2
1
14
32.5
:
23.5
19
5.
ŠK Vysoké Mýto B
7
3
2
2
11
33.5
:
22.5
23
6.
ŠK při DDM
Litomyšl
7
3
1
3
10
28.5
:
27.5
19
7.
Sokol Zaječice
7
2
3
2
9
25.5
:
30.5
15
8.
TJ CHS Chotěboř
B
7
2
2
3
8
27.5
:
28.5
17
9.
ŠO Hlinsko
7
2
2
3
8
26
:
30
15
10.
SK+Sokol Žamberk
7
2
1
4
7
26.5
:
29.5
12
11.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
7
0
1
6
1
16
:
40
6
12.
TJ Spartak
Letohrad
7
0
0
7
0
19
:
37
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .