27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Mistrovice - Horní Čermná 4,5:3,5, Česká Třebová - Letohrad 2:6, Jablonné n/O. - Dolní Čermná 3:5, Žamberk - Kunvald 6,5:1,5, Moravská Třebová - Polička C 6,5:1,5, Svitavy B - Ústí n/O. C 1,5:6,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
4
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 13. 11. 2016
ŠK Svitavy B –
ŠK Ústí nad Orlicí C
TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Štefanydes
Polička C
Rozhodčí: Čuma
Jan
Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1.
Vodička M.
1627
1/2
Mareš P.
V
1967
1.
Kotva M.
H
1999
1:0
Smejkal J.
V
1817
2.
Svatoš Z.
1695
0:1
Jániš P.
V
1909
2.
Meleshko A.
1940
1:0
Charouz M.
1741
3.
Čuma J.
1697
1/2
Kapoun V.
1803
3.
Grepl P.
1905
1:0
Stodola J.
1722
4.
Jedlička E.
1612
1/2
Smola J.
1829
4.
Sojma Z.
1851
1:0
Kašpar J.
1678
5.
Vodička S.
1420
0:1
Kylar P.
1806
5.
Chvojka A.
1774
1/2
Švanda A.
1641
6.
Davídek M.
1330
0:1
Glembek B.
1792
6.
Endl V.
1639
1/2
Švanda R.
1783
7.
Ďuriančík M.
1291
0:1
Holásek V.
1619
7.
Pavlíček L.
H
1649
1:0
Brokl D.
1322
8.
Bulva F.
1342
0:1
Holásek V.
1657
8.
Dvořák J.
1519
1/2
Martínek M.
1168
1.5 : 6.5
6.5 : 1.5
SK + Sokol
Žamberk – ŠO K a.s. Kunvald
TJ Jablonné nad Orlicí – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Wiesinger Wolfgang
Rozhodčí: Vaníček Jan
1.
Výprachtický D.
H
2276
1:0
Hodek R.
1668
1.
Filip L.
1877
0:1
Merta M.
1748
2.
Wiesinger W.
1944
1:0
Dvořák E.
1729
2.
Trampota L.
1587
0:1
Merta J.
1852
3.
Koper Š.
H
1921
1/2
Stúj M.
1545
3.
Černohous J.
1708
1/2
Motl L.
1629
4.
Kalous T.
1852
1:0
Bém T.
1499
4.
Černohous M.
H
1704
0:1
Slavíček M.
1677
5.
Havrlík P.
1833
1:0
Rusz G.
1613
5.
Vaníček J.
1701
1/2
Židek P.
1708
6.
Brdíček D.
1785
1:0
Krčmář S.
1564
6.
Kubíček V.
1698
1/2
Nikl J.
1635
7.
Martinec J.
1778
1:0
Michalička V.
1422
7.
Palla S.
H
1655
1:0
Marek J.
1477
8.
Zámečník B.
1762
0:1
Bém T.
1514
8.
Matoulek V.
H
1667
1/2
Seidl P.
1593
6.5 : 1.5
3 : 5
Proplast Česká
Třebová – TJ Spartak Letohrad
Sokol Mistrovice – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Borek
Pavel
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Borek P.
1879
1/2
Mikyska K.
1886
1.
Glöckner J.
1872
1:0
Cimprich M.
1729
2.
Vencl J.
1656
1/2
Lorenc A.
1824
2.
Ježek J.
H
1546
1/2
Kalousek M.
1800
3.
Pail M.
H
1844
1:0
Janeček V.
1790
3.
Valenta R.
1652
1/2
Dušek J.
1703
4.
Vencl J.
1519
0:1
Kameník D.
H
1833
4.
Mlynář M.
H
1526
0:1
Motl J.
1650
5.
Leksová S.
H
1060
0:1
Papáček M.
1762
5.
Bouchal L.
1674
1:0
Betlach J.
1681
6.
Nikolinko T.
1281
0:1
Pulkrábek A.
1628
6.
Špinler B.
1422
1:0
Šilar J.
1653
7.
Nikolinko A.
1000
0:1
Maceška B.
1752
7.
Langr P.
1539
1/2
Vacek M.
1502
8.
Tapušík E.
1368
0:1
Sysr P.
1557
8.
Bouchal T.
1583
0:1
Šilar K.
1322
2 : 6
4.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
3
0
0
9
22
:
2
20
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
3
3
0
0
9
19
:
5
16
3.
SK + Sokol
Žamberk
3
2
1
0
7
17
:
7
13
4.
TJ Spartak
Letohrad
3
2
1
0
7
14.5
:
9.5
9
5.
Proplast Česká
Třebová
3
1
1
1
4
12
:
12
8
6.
ŠK Svitavy B
3
1
0
2
3
9
:
15
3
7.
Sokol Mistrovice
3
1
0
2
3
7
:
17
4
8.
ŠK Dolní Čermná
3
1
0
2
3
7
:
17
3
9.
ŠO K a.s.
Kunvald
3
1
0
2
3
6.5
:
17.5
4
10.
TJ Sokol Horní
Čermná
3
0
2
1
2
11.5
:
12.5
7
11.
TJ Jablonné nad
Orlicí
3
0
1
2
1
10.5
:
13.5
5
12.
TJ Štefanydes
Polička C
3
0
0
3
0
8
:
16
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .